Rehber Magisk Modülleri

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Devamı burada ;
Bunların hepsi cihazınıza uyumludur diye birşey yok dikkatli davranın.

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
detaylı paylaşım yapacak kımse var mı ? mi note 2 için gerekli modüller konusunda bilgi paylaşırsanız cok sevınırım

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Ben Mi5 için bir çok modül denedim ve kullanıyorum. Modülleri Magisk uygulamasını açıp sol üstten menüye girip indir kısmında bulabilirsiniz.

Not: - Yükleme işleminden sonra telefonunuzla uyumsuzluk nedeni ile bootloop veya başka bir şeyle takılma olasılığınız var. En çokta Mİ yazısında kalma. 3 nokta döner durur ama telefon açılmaz. Bu yüzden, ekte verdiğim Magisk Uninstaller flashable zip dosyasını mutlaka indirin ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız TWRP den flashlayın

İlk olarak "Bariol Font" çok hoşuma gitti. Yazı tipini değiştiriyor. Bir iki tane daha var ama ben bunu beğendim. Font diye aratırsanız çıkıyor
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

İkincisi ise "Mi5 Stereo Mode" Mi6 da olduğu gibi telefon konuşması yaparken kullandığınız hoparlör 2. hoparlörünüz oluyor. Youtube de testlerini yaptım gayet olumlu. Telefondan müzik dinleme keyfim bir tık daha arttı. (Dolby Atmos Modülünü de kullanmanızı öneririm)

Üçüncüsü "Dolby Atmos" Dandik bir kulaklığı bile profesyonel bir kulaklık haline getirebiliyor. Bu modülü kullanmadan önce kulağıma eziyet etmişim:)
En son HTC telefonumda vardı yıllar önce Beats audio. Çok güzeldi, bu da onu aratmıyor. Konusunu "PURE" hocamız paylaşmış. Kendisine teşekkür ediyorum
Araçlar - Dolby Atmos (Mi 5 - Oreo)

Dördüncüsü "Greenify4Magisk" Bu uygulama şarj tasarrufu sağlıyor. Yani arka planda gereksiz çalışan uygulamaları uyutabilirsiniz. Uyutmaya gerek olmayan uygulamaları bile söylüyor. Uyutulacak uygulamaları siz seçebilirsiniz. Uygulama Türkçe.

Devamı gelecek...

Ekli dosyalar

• Magisk-uninstaller-20180222.zip
    2,6 MB · Görüntüleme: 2.387
Son düzenleme:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Ben Mi5 için bir çok modül denedim ve kullanıyorum. Modülleri Magisk uygulamasını açıp sol üstten menüye girip indir kısmında bulabilirsiniz.

Not: - Yükleme işleminden sonra telefonunuzla uyumsuzluk nedeni ile bootloop veya başka bir şeyle takılma olasılığınız var. En çokta Mİ yazısında kalma. 3 nokta döner durur ama telefon açılmaz. Bu yüzden, ekte verdiğim Magisk Uninstaller flashable zip dosyasını mutlaka indirin ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız TWRP den flashlayın

İlk olarak "Bariol Font" çok hoşuma gitti. Yazı tipini değiştiriyor. Bir iki tane daha var ama ben bunu beğendim. Font diye aratırsanız çıkıyor

İkincisi ise "Mi5 Stereo Mode" Mi6 da olduğu gibi telefon konuşması yaparken kullandığınız hoparlör 2. hoparlörünüz oluyor. Youtube de testlerini yaptım gayet olumlu. Telefondan müzik dinleme keyfim bir tık daha arttı. (Dolby Atmos Modülünü de kullanmanızı öneririm)

Üçüncüsü "Dolby Atmos" Dandik bir kulaklığı bile profesyonel bir kulaklık haline getirebiliyor. Bu modülü kullanmadan önce kulağıma eziyet etmişim:)
En son HTC telefonumda vardı yıllar önce Beats audio. Çok güzeldi, bu da onu aratmıyor. Konusunu "PURE" hocamız paylaşmış. Kendisine teşekkür ediyorum

Dördüncüsü "Greenify4Magisk" Bu uygulama şarj tasarrufu sağlıyor. Yani arka planda gereksiz çalışan uygulamaları uyutabilirsiniz. Uyutmaya gerek olmayan uygulamaları bile söylüyor. Uyutulacak uygulamaları siz seçebilirsiniz. Uygulama Türkçe.

Devamı gelecek...

stereo mode indirdim ancak benim telefonda (5s plus) normal hoparlörü devre dışı bıraktı sonra kaldırdım :) Dolby Atmos Viper ile kullanılıyor mu? harika işler çıkartır mı :?:) doze modülü aosp tabanlı romlarda işe yarıyor mu? olumsuz etkisi var mı? energized protection modülü ne işe yarıyor ? önerebileceğiniz modüller var mı? Pegasus__ hocam telefondaş olarak seninde magisk modül tavsiyelerin var mı? :)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
stereo mode indirdim ancak benim telefonda (5s plus) normal hoparlörü devre dışı bıraktı sonra kaldırdım :) Dolby Atmos Viper ile kullanılıyor mu? harika işler çıkartır mı :?:) doze modülü aosp tabanlı romlarda işe yarıyor mu? olumsuz etkisi var mı? energized protection modülü ne işe yarıyor ? önerebileceğiniz modüller var mı? Pegasus__ hocam telefondaş olarak seninde magisk modül tavsiyelerin var mı? :)

Viper uygulaması Dolby ile kullanılıyor. Ama ben kullanamadım. Yani modelden modele farkediyor galiba. İkisini de tek tek kurup deneyin derim. Viper de çok seçenek var. Profesyonel olmadan o seçeneklerin ne olduğunu anlamak zor o yüzden ben Dolby atmos seçtim. Bence mükemmel. Doze modu çalışıyor diye biliyorum test ettim desem yalan olur şarj süresini bı kontrol etmek lazım. Ama ben kullanıyorum olumsuz bir etki görmedim. Energized protection gelişmiş bir reklam engelleme modülü. Onun kurulumu çok basit değil. Terminal emülatör ile kod girmek gerekli. Detayli kurulumunu müsait olunca paylaşım yapıcam. "Adaway" daha basit. Kur çalıştır. O da fazlasıyla iş görür.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Viper uygulaması Dolby ile kullanılıyor. Ama ben kullanamadım. Yani modelden modele farkediyor galiba. İkisini de tek tek kurup deneyin derim. Viper de çok seçenek var. Profesyonel olmadan o seçeneklerin ne olduğunu anlamak zor o yüzden ben Dolby atmos seçtim. Bence mükemmel. Doze modu çalışıyor diye biliyorum test ettim desem yalan olur şarj süresini bı kontrol etmek lazım. Ama ben kullanıyorum olumsuz bir etki görmedim. Energized protection gelişmiş bir reklam engelleme modülü. Onun kurulumu çok basit değil. Terminal emülatör ile kod girmek gerekli. Detayli kurulumunu müsait olunca paylaşım yapıcam. "Adaway" daha basit. Kur çalıştır. O da fazlasıyla iş görür.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Energized protection gelişmiş bir reklam engelleme modülü
adaway kullanıyorum zaten fazlasıyla işimi görüyor.

Doze modu çalışıyor diye biliyorum test ettim desem yalan olur şarj süresini bı kontrol etmek lazım. Ama ben kullanıyorum olumsuz bir etki görmedim.
o zaman indirip deniyim o halde.

Viper de çok seçenek var. Profesyonel olmadan o seçeneklerin ne olduğunu anlamak zor o yüzden ben Dolby atmos seçtim.

forumda buluan ve viper için çeşitli ses profillerini içeren dosyayı indirip sadece rar'dan çıkarttım. içerisinde envai çeşit ses profili var çok memnunum.

KAPTAN_007

Dünya Bir Gündür O Da Bu Gündür!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ESER
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
34

Devamı gelecek...

Hocam Selamualeyküm:
Mi5 için Magisk üzerinden Stereo Mod adlı modülü kurdum ama bir farklılığa rastlayamadım.Yaptığı işlem ahizeyi hoparlör çevirmek ise olmadı bende.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam Selamualeyküm:
Mi5 için Magisk üzerinden Stereo Mod adlı modülü kurdum ama bir farklılığa rastlayamadım.Yaptığı işlem ahizeyi hoparlör çevirmek ise olmadı bende.
Az önce tekrar denedim çalışıyor hocam

bolobolo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cantekin
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
11
Arkadaşlar telefona Magisk yukledikten sonra inanilmaz takılma olmaya başlıyor. Magisk kaldırınca düzeliyor. Bu problemi onlemenin bir yolu var mi? (xiaomi mi5x eu beta rom) Bu sorun ile başka karşılaşan var mı?

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Evet bu sorun son zamanlarda benim cihazdada oluyor. Farklı bir magisk sürümü kurup deneyebilirsiniz. Ayrıca cihazi root yaptıktan sonra tekrar reboot ederseniz sorun düzeliyor

MI 5s Eu Beta 8.11.29

Üst Alt