Yardım Magisk modüller çalışmıyor

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7
Merhaba
Cihazımda twrp yüklü değil ama cihaz rootlu ve ne yaptiysam magiski sonr surume guncelleyemedim uygulama uzerinden fastbood a atiyor. Energized modulu çalışmıyor aslında hiç bir modül çalışmıyor.
Magisk root sürümü 25.0 apk sürümü 25.0
Yardım ederseniz sevinirim sadece modul konusunda bile yardım ederseniz yeterli teşekkür ederim

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Magiskde "Ana ekran" kısmını şu şekilde screenshot ederek paylaşa bilirmisiniz ?

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7
merhaba hocam buyrun ama ben magiski güncelleyemedim 25.1 e cunku twrp yuklu degilve magis de 25.1 i flashlayınca fastbood a atyor cevap verdiğiniz için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Magiskde "Ana ekran" kısmını şu şekilde screenshot ederek paylaşa bilirmisiniz ?
Hocam yanlış şekilde cevapladım cevabınızı buradan bildirim gelmesi için yazdım

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
merhaba hocam buyrun ama ben magiski güncelleyemedim 25.1 e cunku twrp yuklu degilve magis de 25.1 i flashlayınca fastbood a atyor cevap verdiğiniz için teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam yanlış şekilde cevapladım cevabınızı buradan bildirim gelmesi için yazdım

Bu dosya magisk 25.1-in apk dosyası. Magisk üzerinden değilde, kendiniz manuel güncellemeye çalışın. Magisk 25.0 stable olarak değilde beta bir sürüm olarak çıkış yaptı bu yüzden bazı hatalar ola bilir.

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7

Bu dosya magisk 25.1-in apk dosyası. Magisk üzerinden değilde, kendiniz manuel güncellemeye çalışın. Magisk 25.0 stable olarak değilde beta bir sürüm olarak çıkış yaptı bu yüzden bazı hatalar ola bilir.
Hocam malesef hiç bilgim yok nasil yapacağım. Ve twrp de yok guncel dosyalar hangisi boot.img hangisi nereden bulacağım bilmiyorum.

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam malesef hiç bilgim yok nasil yapacağım. Ve twrp de yok guncel dosyalar hangisi boot.img hangisi nereden bulacağım bilmiyorum.
Hocam karışık birşey değil zaten. Magisk Manager ve Magisk farklı şeyler. Sizin cihazınıda Magisk yani ana root var. Sadece Magisk Manager'iniz güncel olmadığı için Magisk'i güncelleyemiyorsunuz. Magisk Manager sıradan bir uygulamadan farksız. İnternet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir apk'yı telefonunuza nasıl kuruyorsanız, bunuda aynı şekilde indirin kurun. Sorunun çözülmesi gerekmekte

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7
Hocam karışık birşey değil zaten. Magisk Manager ve Magisk farklı şeyler. Sizin cihazınıda Magisk yani ana root var. Sadece Magisk Manager'iniz güncel olmadığı için Magisk'i güncelleyemiyorsunuz. Magisk Manager sıradan bir uygulamadan farksız. İnternet üzerinden indirdiğiniz herhangi bir apk'yı telefonunuza nasıl kuruyorsanız, bunuda aynı şekilde indirin kurun. Sorunun çözülmesi gerekmekte
Hocam afedersiniz yeni anladım zaten oyleydi.tekrar 25.0 ben bilerek gecdim cunku 25.1 apk yukledigimde dediğiniz gibi guncelleme geliyorum guncelliyorum ama fastbood moduna aliyor

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Hocam afedersiniz yeni anladım zaten oyleydi.tekrar 25.0 ben bilerek gecdim cunku 25.1 apk yukledigimde dediğiniz gibi guncelleme geliyorum guncelliyorum ama fastbood moduna aliyor
Hocam o zaman şu işlemleri takip edin:

1. Cihazınıza yeniden custom recovery kurun (Twrp yada OrangeFox)
2. Magisk Manager'den kurduğunuz Modülleri kaldırın
3. Magisk Manager üzerinden "Magisk'i Kaldır" seçeneğine tıklayın ve cihazınızdan Magisk tamamen silinene kadar bekleyin
4. Magisk 25.1 apk'yı verdiğim linkten indirin ve herhangi bir dosya yöneticisi ile dosyanın ismini "install.zip" yapın (tırnaksız)
4. Custom Recovery'e geçin (güç tuşu + ses açma)
5. Mount bölümünden Dalvik cache seçin ve işlemi gerçekleştirin
6. Custom Recovery ana ekranından install bölümüne geçin (OrangeFox ise direk dosyaların olduğu bölüm).
7. Az önce isimlendirdiğimiz "install.zip" dosyasını flaşlayın
8. Cihazı yeniden başlatın. Biraz bekleyin. Uygulamaların olduğu bölüme isimsiz ve logosuz bir uygulama gelecek (Magisk logosuda ola bilir, sistemden sisteme değişir)
9. O uygulama girin install seçeneğine tıklayın. Ufak bir indirmenin ardından Magisk'in sorunsuz bir şekilde cihazınıza yüklenmiş olması gerek

Chtyllmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihat
Cihazım
Resmi not 8
Konular
7
Hocam o zaman şu işlemleri takip edin:

1. Cihazınıza yeniden custom recovery kurun (Twrp yada OrangeFox)
2. Magisk Manager'den kurduğunuz Modülleri kaldırın
3. Magisk Manager üzerinden "Magisk'i Kaldır" seçeneğine tıklayın ve cihazınızdan Magisk tamamen silinene kadar bekleyin
4. Magisk 25.1 apk'yı verdiğim linkten indirin ve herhangi bir dosya yöneticisi ile dosyanın ismini "install.zip" yapın (tırnaksız)
4. Custom Recovery'e geçin (güç tuşu + ses açma)
5. Mount bölümünden Dalvik cache seçin ve işlemi gerçekleştirin
6. Custom Recovery ana ekranından install bölümüne geçin (OrangeFox ise direk dosyaların olduğu bölüm).
7. Az önce isimlendirdiğimiz "install.zip" dosyasını flaşlayın
8. Cihazı yeniden başlatın. Biraz bekleyin. Uygulamaların olduğu bölüme isimsiz ve logosuz bir uygulama gelecek (Magisk logosuda ola bilir, sistemden sisteme değişir)
9. O uygulama girin install seçeneğine tıklayın. Ufak bir indirmenin ardından Magisk'in sorunsuz bir şekilde cihazınıza yüklenmiş olması gerek
Çok teşekkür ederim hocam çok yardimci oldunuz bu şekilde deneyeceğim

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
Çok teşekkür ederim hocam çok yardimci oldunuz bu şekilde deneyeceğim
Rica ederim. Başka sorun olursa konu üzerinden devam edersiniz. Forum üzerinde bu konulardan anlayan birisi elbet yarımcı olucaktır :)

Üst Alt