Yardım Magisk kaldırma sorunu

omeremre23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Merhaba Xiaomi mi 9t pro kullanıyorum. Cihazıma yakın zaman önce orange fox ve magisk yükledim. Buraya kadar hiç bir sıkıntı yok. Pubg new state oyununu açamıyorum. Geliştirici ekibe sorduğumda cihazınızdaki root'u kaldırmanız gerekiyor dediler. Magisk app'dan kaldırmayı deniyorum yeniden başlatınca geri geliyor. Manuel olarak orange fox dan uninstall.zip ile denedim yine aynı şekilde yeniden geliyor. Magisk'i nasıl kaldıracağım yardımcı olursanız sevinirim.

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Merhaba Xiaomi mi 9t pro kullanıyorum. Cihazıma yakın zaman önce orange fox ve magisk yükledim. Buraya kadar hiç bir sıkıntı yok. Pubg new state oyununu açamıyorum. Geliştirici ekibe sorduğumda cihazınızdaki root'u kaldırmanız gerekiyor dediler. Magisk app'dan kaldırmayı deniyorum yeniden başlatınca geri geliyor. Manuel olarak orange fox dan uninstall.zip ile denedim yine aynı şekilde yeniden geliyor. Magisk'i nasıl kaldıracağım yardımcı olursanız sevinirim.
Telefonda aşağıdaki işlemleri yapıp deneyin.

Güvenlik + Güvenlik Taraması + Ödeme ortamı sekmesine tıklayın. Telefon root ve twrp kaldırmak için güncelleme yapacaktır.

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Magisk-i kaldırmanıza gerek yok aslında. Magisk Hide sayesinde uygulamayı gizleye biliyorsunuz. O zaman Magisk-i hassas uygulama ve oyunlar Root-u denetleyemiyor. Yani denetliyor da ama bulamıyor. Magisk ayarlarından Magisk Hide-i açınız sonra Magisk Hide sekmesinde PUBG New State-i bulup karşısına tık koyun. Cihazı restart yapın. İşlem bitdi.

Anonym0us

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Anon
Cihazım
POCO F3
Konular
9
Magisk-i kaldırmanıza gerek yok aslında. Magisk Hide sayesinde uygulamayı gizleye biliyorsunuz. O zaman Magisk-i hassas uygulama ve oyunlar Root-u denetleyemiyor. Yani denetliyor da ama bulamıyor. Magisk ayarlarından Magisk Hide-i açınız sonra Magisk Hide sekmesinde PUBG New State-i bulup karşısına tık koyun. Cihazı restart yapın. İşlem bitdi.
Aynen

omeremre23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Hocam çok teşekkür ederim yardımın için. İşe yarıyor hem bankacılık uygulamasını hemde New state'yi hide menüsüne ekledim sorunsuz çalıştı.

Üst Alt