Mod [Magisk] Hi-Fi Audio ™

MarcoPasha

NedenİnsanlıkHepBendeKalıyor,BaşkaKimsesiYokMu?
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
27
Çok özür dileyerek tekrar sorucam. Bu yazdığınız durumlar bende de var. Yani hifi açıkken kulaklık seçilmiyor veya yine hifi açıkkken mi ses artırıcı aktifse pasif, pasifse aktif yapamıyorum.
Sorum şu hocam: Kullandığım rom da hifi var gözüküyor ayarlardan, o yüzden hi-fi yi magisk üzerinden tekrardan flashlamam gerekiyor mu, yoksa romda var ama flashlayınca mı daha aktif kullanılıyor. Tam olarak anlamadım ben.
Rica ederim hocam sorunuzu şimdi net anladım :). Zaten yüklü ise bence tekrar flashlarsanın bir şey değişmez, hatta uninstall gibi görev görüp, kurulu olanı bile kaldırabilir. SS lara bakınca zaten aynı ekrana ve özelliklere sahibiz. Bence flashlamanıza gerek yok.

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Rica ederim hocam sorunuzu şimdi net anladım :). Zaten yüklü ise bence tekrar flashlarsanın bir şey değişmez, hatta uninstall gibi görev görüp, kurulu olanı bile kaldırabilir. SS lara bakınca zaten aynı ekrana ve özelliklere sahibiz. Bence flashlamanıza gerek yok.
Eyvallah hocam

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
bununla dobly atmos arasında ne fark var? hangisini kurmak gerekir kulaklıktan kaliteli ses almak için ? miroom 9.11.29 kullanıyorum.

Sufisko

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
..-..
Cihazım
Mi 11 lite 5g N
Konular
34
Redmi 5 plus üzerinde sorunsuz çalışıyor teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bununla dobly atmos arasında ne fark var? hangisini kurmak gerekir kulaklıktan kaliteli ses almak için ? miroom 9.11.29 kullanıyorum.

Dolby daha fazla özelleştirme seçeneğine sahip, bu ise basit, ek ayar vs. yok. sadece aktifleştir kullan.

ibrahim5plus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
88
Redmi 5 plus Dolby kurulu şuan üzerine bunu kursam sorun olur mu?

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Magisk'te birde ViPER4Android XHifi adında modül mevcut, bunu deneyimleyen oldu mu, farklı mıdır ?

edit: bu uygulama android eski sürümü içindir diye uyarı veriyor yükleyince ve busybox geretiriyor.

Son düzenleme:

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Magisk'te birde ViPER4Android XHifi adında modül mevcut, bunu deneyimleyen oldu mu, farklı mıdır ?

edit: bu uygulama android eski sürümü içindir diye uyarı veriyor yükleyince ve busybox geretiriyor.
Hayır hocam direk magiskten kurun otomatik aktif oluyor zaten bir şey yüklemenize gerek yok.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
Hayır hocam direk magiskten kurun otomatik aktif oluyor zaten bir şey yüklemenize gerek yok.

karışıklık oldu sanırım benim bahsettiğim ayrı bir modül ve ismi ViPER4Android XHifi , magiskte mevcut bu modülde ayrı olarak
ViPER4Android XHifi modülünü magiskten flashlayınca ana ekrana bir uygulama yüklüyor fakat eski sürümdür diye uyarı verdi ( yüklemeden sadece sormak istemiştim bilgisi olan var mı diye )
arkadaşın belirttiğide ilk sayfada olan başka bir modül

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
karışıklık oldu sanırım benim bahsettiğim ayrı bir modül ve ismi ViPER4Android XHifi , magiskte mevcut bu modülde ayrı olarak
ViPER4Android XHifi modülünü magiskten flashlayınca ana ekrana bir uygulama yüklüyor fakat eski sürümdür diye uyarı verdi ( yüklemeden sadece sormak istemiştim bilgisi olan var mı diye )
arkadaşın belirttiğide ilk sayfada olan başka bir modül
Ha ben HiFi diyorsunuz sandım.

Üst Alt