Rehber Magisk Güncellendi ve MagiskHide yerine Zygisk Geldi

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
ilginize teşekkür ederim bu yöntemle çözüm sağladım. magisk manager uygulamasını gizlemede sorun oluştu farklı isimdeki app yi oluştururken takılıyor karşı serverden apk dosyasını indiremiyor muhtemelen dosya kaldırılmış. Boş tıklanmayan bir ikon oluşturuyor bunu çözmeye çalışıyorum.
Hocam sizin bu bahsettiğiniz magisk adını değiştirip gizleme olayı 23 sürümünde çalışmıyor güncel magisk kullandığınızdan emin misiniz sadece apk olarak değil tamamen silip baştan 24.1 sürümünü kullanın sorunsuz gizliyor.

mmengi

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Grus
Konular
2
Hocam sizin bu bahsettiğiniz magisk adını değiştirip gizleme olayı 23 sürümünde çalışmıyor güncel magisk kullandığınızdan emin misiniz sadece apk olarak değil tamamen silip baştan 24.1 sürümünü kullanın sorunsuz gizliyor.
Alıntı yaptığım arkadaşın verdiği konuda eski sürüm üzerinde işlem yapılıyor o yöntemle bonusflaş uygulaması sonunda root ile çalışmaya başladı ama manager ismi değiştirme çalışmıyor sizin de söylediğiniz gibi. Bu konudaki yöntemle sonuç alamamıştım.

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Safetynet fix. yeni versiyon modülü attım ama testten geçmedi , başka yolu var mı arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uygulama adını değiştirip aynı zamanda safetynet fix modülü kuruldu mu hocam
Evet modülleride yükledim

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Safetynet fix. yeni versiyon modülü attım ama testten geçmedi , başka yolu var mı arkadaşlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet modülleride yükledim
Hocam sizde ise yaramamasi çok garip Android sürüm kaç sizin? yazılım eski sürüm olabilir googleda arama yapın alternatif yollara yada eski yöntemleri deneyin birde

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Hocam sizde ise yaramamasi çok garip Android sürüm kaç sizin? yazılım eski sürüm olabilir googleda arama yapın alternatif yollara yada eski yöntemleri deneyin birde
A10 , rom miui 12.5.1, öyle yapıcaz artık
xda kurcalıyorum

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Teşekkürler hocam, hepsini hallettim şimdi, benim kumarım burada biter herşeyden geçti cihaz.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar benim cihaz safetynet den geçmişti, burada da paylaşmıştım zaten, dün kontrol ettiğim de geçmediğini gördüm buna sebeb olan şey nedir, dün gece tekrar yükledim tekrar geçti, şuan için problem yok ama merak ettim neden olduğunu.

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Play storedeki safetynet test uygulaması dengesiz bence. Her testte farklı sonuç veriyor. Düzeltme: Yasnac isimli uygulamayı denedim oldu. Sanırım yanlısı olmuş.

Son düzenleme:

turkuazzz99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan Özcan
Cihazım
Mİ5S PLUS
Konular
18
Güncel sürümü buradan indirebilirsiniz. Magisk Manager All Version – Xiaomi Tools

Geliştirici, yeni güncellemeyi bugün Twitter üzerinden duyurdu . Android 12 desteğinin yanı sıra, bu sürümdeki bir sonraki önemli şey Zygisk'in (örn. Zygote'da Magisk) tanıtılmasıdır. Modül geliştiricileri artık her Android uygulamasının işleminde doğrudan kod çalıştırabildiğinden, bu özellik çok sayıda düzeltme olanağının kilidini açar. Uyarlamayı kolaylaştırmak için topjohnwu, Zygisk API v2'nin son sürümünü de yayınladı.

Dokümantasyon ve ilgili modül şablonu bulunabilir .

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MAGİSK HİDE, yerine artık Zygisk aktif edip. Configure Denylist bölümünden root özelliğini gizlemek istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz.

Ayrıca Universal SafetyNet Fix 2.2.1 sürümünü indirerek CST profil doğrulamalarını tamamlayabilirsiniz. Google sertifika sorunu çözülmüş olacak. Eğer yükleme sonrası Doğrulamadan geçmezse Google Play ve Google Hizmetlerinin önbelleğini temizleyiniz.

Peki safetynet hala geçmedi ise yada bazı cihazlar hala root olduğunu görüyor ise?

Magisk uygulamasında ayarlara girin ve magisk uygulamasını gizle diyin yeni bir ad ile magisk tekrar yüklenecektir.

Peki hala safetynet geçmedi mi?

hardware off modülü indirin ve magisk içinden yükleyin. Bu sayede cihazın hardware basic olarak değişecek ve muhtemelen artık tüm sorunlarını düzelmiş olacaktır.
Elinize, emeğinize sağlık hocam açıklayıcı bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler.

NrsnOnk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ZihinbaZ
Cihazım
Xiaomi Mi 9 Pro
Meslek
Zabıt Katibi
Konular
17
Güncel sürümü buradan indirebilirsiniz. Magisk Manager All Version – Xiaomi Tools

Geliştirici, yeni güncellemeyi bugün Twitter üzerinden duyurdu . Android 12 desteğinin yanı sıra, bu sürümdeki bir sonraki önemli şey Zygisk'in (örn. Zygote'da Magisk) tanıtılmasıdır. Modül geliştiricileri artık her Android uygulamasının işleminde doğrudan kod çalıştırabildiğinden, bu özellik çok sayıda düzeltme olanağının kilidini açar. Uyarlamayı kolaylaştırmak için topjohnwu, Zygisk API v2'nin son sürümünü de yayınladı.

Dokümantasyon ve ilgili modül şablonu bulunabilir .

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MAGİSK HİDE, yerine artık Zygisk aktif edip. Configure Denylist bölümünden root özelliğini gizlemek istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz.

Ayrıca Universal SafetyNet Fix 2.2.1 sürümünü indirerek CST profil doğrulamalarını tamamlayabilirsiniz. Google sertifika sorunu çözülmüş olacak. Eğer yükleme sonrası Doğrulamadan geçmezse Google Play ve Google Hizmetlerinin önbelleğini temizleyiniz.

Peki safetynet hala geçmedi ise yada bazı cihazlar hala root olduğunu görüyor ise?

Magisk uygulamasında ayarlara girin ve magisk uygulamasını gizle diyin yeni bir ad ile magisk tekrar yüklenecektir.

Peki hala safetynet geçmedi mi?

hardware off modülü indirin ve magisk içinden yükleyin. Bu sayede cihazın hardware basic olarak değişecek ve muhtemelen artık tüm sorunlarını düzelmiş olacaktır.
Elinize saglik. Fakat su magisk hide muhabbeto biraz kotu olmus. Zygisk de yuklu degil yuklemiyor otomatik. Nasil yapacaksak artik

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Elinize saglik. Fakat su magisk hide muhabbeto biraz kotu olmus. Zygisk de yuklu degil yuklemiyor otomatik. Nasil yapacaksak artik
Magisk de son sürüm de için de otomatik yüklü geliyor hocam, aktif etmeniz gerekiyor ayarlardan. Sonra da gizlemek istediğiniz uygulamaları gizliyorsunuz.

Üst Alt