Uygulama Magisk Delta

alp15eren

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi 7
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Bunu kurup uygulama paketini gizlemeyi denedim ve root kalktı cihazdan.

alperen196761

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Şoför
Konular
6
Normal magiskten farkı yok kurulum ve kaldırma konusunda
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bide öyle deneyin olmazsa
Hocam deltayi yukledigimde o anda butun uygulamalara yetki veriyor yeniden baslatip yeni uygulama yukledigimde yine eski haline donuyor hicbir uygulamaya yetki vermiyor ne yaptiysam bi yetki problemini cozemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam Magiskhide whitelist secenegi okumadan aktif ettik kurcalarken fark ettim secenegi kapattim duzeldi tekrardan yardiminiz icin tesekkurler

Son düzenleme:

mehmet_bayram

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
60
Uygulamalar rootu görmesine rağmen magisk rootu görmüyor. Ne yapabiliriz?

Mustafa7663

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yumus rjeqgı
Cihazım
REDMİ
Konular
1
Niye uygulamaları gizlemiyor ki bu delta

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Resmi olmayan bir uygulamaya ne kadar güvenilir bilmem ki ? Banka uygulamaları filan diyorsunuz. Dimetoka' ya pirince giderken evdeki bulgur' dan olmayalım !

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Paylaşım için teşekkürler.
Magisk'in bu versiyonu ile Bonusflaş gibi sorun yaratan uygulamalardan root gizlemek mümkün.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Ek olarak şöyle bir not bırakayım Delta için;

Delta normal Magiskteki gibi yüzeysel bir şekilde root gizlemiyor, sistemsel olarak root gizliyor bu da bir çok uygulamada root algılamayı imkansızlaştırıyor.

Aynı şekilde örneğin Ziraat Bankası gibi uygulamalar sadece Root var mı diye değil aynı zamanda Magisk uygulaması yüklü mü diye kontrol eder, uygulamalar arasında Magisk varsa root olmasa bile root uyarısı verir mesela. Bunun sebebi de zaten yüklü Magisk uygulamasını bulması, Magisk Delta ise farklı bir paket adına sahip olduğu için Ziraat Bankası gibi uygulamalar Magisk uygulamasını algilayamiyor çünkü Magisk diye değil Magisk Delta ile kayıtlı oluyor. Aynı şekilde orijinal Magisk uygulamasında ki "Magisk uygulamasını gizle" özelliği de bu yüzden var ama Delta'da böyle bir sorun başlı başına zaten yok.

Ekstra sunduğu özelliklerin yanında sadece Magisk Hide işlemini çok daha başarılı yaptığı için bile kullanılabilecek bir Magisk projesi.

Kurulumu ise zor değil, nasıl Magisk Flashliyirsaniz aynı şekilde Delta'yi flashlayacaksınız. Geliştirici orijinal magiski kaldırmaya gerek olmadığını belirtiyor ancak siz garanti olsun derseniz önce Magisk içerisinden Magiski kaldırabilir sonrasında Twrp ile Magisk Delta paketini tıpkı Magisk flashliyormuş gibi flashlayabilirsiniz.

Bir aya yakın süredir kurduğum her romda Magisk Delta'yı kullanıyorum, tek bir kez bile sorun yaşamadım. Herkese öneririm.

Üst Alt