Yardım Magisk Delta Benzeri

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Note 13 pro 5g
Telefon Modeli
Note 13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Magisk delta kullanıyorum yemek sepetinde çalıştığım için magisk hide olduğu için Zygiski yakalıyor program ama şöyle bir sorun var tam ekrana alınca magisk delta yüzünden telefonda donmalar oluyor bildiğiniz magisk hide olan magisk versiyonu yada böyle magisk delta gibi özel geliştirilmiş magisk varsa benimle paylaşır mısınız.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
114
Magisk delta kullanıyorum yemek sepetinde çalıştığım için magisk hide olduğu için Zygiski yakalıyor program ama şöyle bir sorun var tam ekrana alınca magisk delta yüzünden telefonda donmalar oluyor bildiğiniz magisk hide olan magisk versiyonu yada böyle magisk delta gibi özel geliştirilmiş magisk varsa benimle paylaşır mısınız.
Hocam magisk delta da stabil 26.1 sürümünü kullanın çünkü diğer versiyonlar sorun çıkartabiliyor bir de öyle deneyin. Çünkü ben de sorunlar yaşadım şu an mevcut sürümde sorun yaşamıyorum.
Arkadaşlar kurulum riskili diyor ama android 13 için hangi magisk apk kurmak daha iyi magisk mi delta mi yoksa Alpha mı apatch nasıl kullanılır
Hocam o prosedür geriye bir uyarı ona bakarsanız root atmak bile riskli bu yüzden ona takılmayın çünkü aynı işlemi magisk üzerinde de yaşayabilirsiniz. Cihazına destekliyorsa KernelSu veya Apatch kullanmak daha iyi tabi delta'yı seçebilirsiniz tercih sizin.

Oyla:
Üst Alt