Yardım Magisk Delta Benzeri

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Note 13 pro 5g
Telefon Modeli
Note 13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Açık
Magisk delta kullanıyorum yemek sepetinde çalıştığım için magisk hide olduğu için Zygiski yakalıyor program ama şöyle bir sorun var tam ekrana alınca magisk delta yüzünden telefonda donmalar oluyor bildiğiniz magisk hide olan magisk versiyonu yada böyle magisk delta gibi özel geliştirilmiş magisk varsa benimle paylaşır mısınız.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Magisk maalesef böyle geldi böyle gider. KernelSU veya Apatch kurun derim. İkisi de rootu algılayan uygulamalardan gizleniyor otomatik.

Ben uzun zamandır Magisk kullanmıyorum. KernelSU kullandım baya bir süre, şimdi de Apatch kullanıyorum. İkisi de Magisk'ten daha hafif root yönetim uygulamaları.

Oyla:

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Magisk maalesef böyle geldi böyle gider. KernelSU veya Apatch kurun derim. İkisi de rootu algılayan uygulamalardan gizleniyor otomatik.

Ben uzun zamandır Magisk kullanmıyorum. KernelSU kullandım baya bir süre, şimdi de Apatch kullanıyorum. İkisi de Magisk'ten daha hafif root yönetim uygulamaları.
boot dosyasını uygulamada yamalayıp sonra fastboot ile boot olarak atacağız doğru mu yazmışım kurulumu kurulum hakkında bilgi verirmisin yanlışım varsa ?

Oyla:

Reagle

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Reagle
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
öğrenci
Konular
21
Magisk delta kullanıyorum yemek sepetinde çalıştığım için magisk hide olduğu için Zygiski yakalıyor program ama şöyle bir sorun var tam ekrana alınca magisk delta yüzünden telefonda donmalar oluyor bildiğiniz magisk hide olan magisk versiyonu yada böyle magisk delta gibi özel geliştirilmiş magisk varsa benimle paylaşır mısınız.
Hocam doğru anlamışsam normal magisk de, rootu kök algılayan uygulamlardan gizleyebiliyorsunuz.

Oyla:

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Hocam doğru anlamışsam normal magisk de, rootu kök algışayan uygulamlardan gizleyebiliyorsunuz.
Biliyorum ama nfc ödeme programı olan yemeksepeti pos uygulaması normal magiskte çalışmıyor gizlesem bile bende magisk delta kuruyorum bunda magisk hide olduğu için çalışıyor ama magisk delta da da birşey izlerken yada oyun oynarken tam ekrana aldığı zaman telefonda donmalar yaşanmaya başlıyor yani delta aslında oluyor ama telefonumla uyumlu değil anladığım kadarıyla normal magiskteki gizleme yöntemini de yakalıyor yemeksepeti pos apatch deneyeceğim akşam kernel üzerinden root yaptığı için yüksek ihtimal yakalamaz durumu haber vereceğim akşam çözebilirsem.

Oyla:

umutphlvnoglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Siber güvenlik
Konular
21
Çözüldü arkadaşlar benzer sorun yaşayan olursa taiwan roma geçtim sonra da apatch uygulamasıyla root yaptım çözüldü donma kasma yok sistemde root var her şey çalışıyor rootu hiçbir uygulama algılamıyor.

Oyla:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
185
Çözüldü arkadaşlar benzer sorun yaşayan olursa taiwan roma geçtim sonra da apatch uygulamasıyla root yaptım çözüldü donma kasma yok sistemde root var her şey çalışıyor rootu hiçbir uygulama algılamıyor.
Hayırlı olsun hocam. Magisk konusunda yakında hiçbir şey yapılamayacak bu gidişle. En güzeli KernelSU veya Apatch üzerinden gitmek.

Oyla:

Masra

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Semai
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
30
Ben
Hayırlı olsun hocam. Magisk konusunda yakında hiçbir şey yapılamayacak bu gidişle. En güzeli KernelSU veya Apatch üzerinden gitmek.
Kernelsu ve aptach ayni root programi saniyorum aptach de mi kernele root yazdiriyor ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam apatch nasil kurariz nerden indirirz bir amakale var mi bunu. İçin

Oyla:

Mustafa7663

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yumus rjeqgı
Cihazım
REDMİ
Konular
1
Arkadaşlar kurulum riskili diyor ama android 13 için hangi magisk apk kurmak daha iyi magisk mi delta mi yoksa Alpha mı apatch nasıl kullanılır

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-07-15-05-12-10-907_me.bmax.apatch.jpg
    Screenshot_2024-07-15-05-12-10-907_me.bmax.apatch.jpg
    300,6 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:
Üst Alt