Mod Magisk Delta 25.2 - Mi Max 3 ( Nitrogen )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
İndirme Linki :

zaferturan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
zafer
Konular
1
Magiskin mi max 3 ile ilgili özel bir sürümü yok. resmi sitesi adresinden tüm telefonlarla uyumlu son sürümünü indirebilirsiniz. başka kaynaklardan indirilenlerin içinde kötü amaçlı yazılımlar bulunabilir.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Magiskin mi max 3 ile ilgili özel bir sürümü yok. resmi sitesi adresinden tüm telefonlarla uyumlu son sürümünü indirebilirsiniz. başka kaynaklardan indirilenlerin içinde kötü amaçlı yazılımlar bulunabilir.
Öncelikle bu Magisk Değil, Magisk Delta. Yani başka bir geliştirici tarafından yapılan modlu bir Magisk uygulaması.

Bir digeri de attığınız web sitesi Magisk'in resmi sitesi de değil üstelik. Magisk'i sadece Github üzerinden indirmeniz önerilir. Başka hiçbir siteye güvenmeyin.

Bunun yanında konu da yanlış, Magisk'in olmadığı gibi Magisk Delta'nin da herhangi bir telefon için özel bir sürümü bulunmamakta. Magisk Delta'yı da sadece ve sadece resmi Github hesabı üzerinden indirmenizi öneririm o da şu linkte mevcut;

Sonuç olarak Magisk Delta konusu forumda zaten olduğu için konuyu kilitliyorum. Root erişimi ile ilgili olan hiçbir uygulamayı resmi Github hesabı dışında hiçbir yerden indirmeyin. Github üzerinde bu uygulamaların kaynak kodları da paylaşılır, kaynak kodu belli olmayan hiçbir root erişimi ile ilgili olabilecek uygulamayı kullanmamanız güvenliğiniz açısından önemli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt