Yardım Magisk 19.2 ye düşürme hakkında

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.2.14.0(PFAMIXM) Global Kararlı
Telefon Modeli
mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle merhabalar değerli hocalarım telefonumda ikinci alan oluşturup oradan yanlışlıkla google play store'un verilerini temizledim ve sertifikası olan cihazım sertifikasıza döndü ilk alana geçince ne yaptıysam sertifikasız yazısı gitmedi forumdaki bütün cevapları denedim Xiaomi Mi 9 10.2.14.0(PFAMIXM) sürümünü kullanıyorum ve safetynet ctsProfile hatalı gözüküyor Buse S. Yıldız hocamızın yöntemlerini denedim yine olmadı fakat uygulama indirmede netflix vb. hiçbir sorunum yok sadece play store da sertifikasız yazısı var bu da çok rahatsız etmiyor çünkü bir sorun oluşturmadı. Benim asıl sorum hocalarımızın yöntemlerini denerken magiski yükseltmek zorunda kaldım ve şu anda 21.4(21400) sürümü yüklü ve ben bu sürümle dolby ve viper4andoridi kullanamıyorum siz değerli hocalarımdan istirham ederek magiski nasıl eski sürümü yani 19.2 ye nasıl verilerim silinmeden ve viper4andorid,dolbyi aynen eskisi kullanabilirim bu konuda yardımcı olmanızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
magisk unistalleri indirp twrp den flashlayin, magisk 19.3 ü indirip onuda twrpden flashlayin sorun cozulecektir. gecenlerde benimde basima geldi bir gun boyunca uğrastim en sonunda anlattiğim sekilde yaptim surum dustu

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
magisk unistalleri indirp twrp den flashlayin, magisk 19.3 ü indirip onuda twrpden flashlayin sorun cozulecektir. gecenlerde benimde basima geldi bir gun boyunca uğrastim en sonunda anlattiğim sekilde yaptim surum dustu
çok teşekkür ederim cevabınız için söylediklerinizi yapacağım

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
flashlarken yeni surumu kurarken hata verirse reboot recovery yapip tekrar yeni surumu kurun yeniden baslatin olucaktir

Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
magisk olunca haber edinde merakta kalmayalim :)

Oyla:
Üst Alt