Yardım Magisk 17.1 yükledim telefon açılmadı??

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Mi8 se telefonuma son eu rom yükledikten sonra(8.11.15) rootum gitti telefondan, önce çalışan magisk 16.0 versiyonunu yükledim twrp üzerinden telefonum açıldı fakat magiski yüklediğim halde yüklenmemiş görünüyordu. sonra magisk 17.1 i yükledim telefonum açılmadı, ardından Disable_Dm-Verity_FEC_v1.1 twrp üzerinden yükledim tekrar açılmadı telefon mi logosuna geliyor sonra kapanıyor tekrar logoya geri dönüyor. ardından backup yaptım ( bu magisk işlemlerini yapmadan önce aldığım backup) backup bitti fakat logo geldi logoda kaldı ve telefon kapandı twrp ye geri döndü, sonra unisntall magisk 17.1 i uyguladım fakat gene logo kısmına geliyor ve telefon bekledikten sonra açılış logosunda twrp ye geri dönüyor ? şimdi ne yapmalıyım ? telefon açılmıyor? tüm işlerimleri sırasıyla yazdım

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Ben gece sistemi kurdum zaten ,şuan ben magisk 16.3 twrp den advanced ten yükleyeyim
Evet hocam twrp advanced bölümüne girip ordan install root diyorsunuz yükleme bitince cihazi yeniden başlatın bende bu şekilde düzelmişti. Bu yöntem işe yaramaz ise kullandığınız romu güncelleme yapar gibi wipe dalvik cache yapmadan yeniden yukleme yapmayi deneyin o sekilde de düzeliyor cihaz ama rootsuz olarak açılıyor

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

8.11.15 yüklü magisk kullanıyorum sorun yok

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Sizden ricam bana kullandığınız magisk in linki atabilir misiniz ? Twrp den direk installadınız mı ?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

8.11.15 yüklü magisk kullanıyorum sorun yok

Oyla:

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Sizden ricam bana kullandığınız magisk in linki atabilir misiniz ? Twrp den direk installadınız mı ?

Hocam ben komple fırmatladım teli sonra pc den 8.11.15 eu sürümünü telefona attım twrp den yükledim sonra teli açmıyorsun twrp kendi içinde ınstal root 16.6 var onuda yüklüyoruz sonra açıyoruz kurulumu yapıyoruz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tel açıldıktan sonra magisk apk yi yükle

Oyla:

bigbobcat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ercan
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
bilgi işlem
Konular
22
Hocam ben komple fırmatladım teli sonra pc den 8.11.15 eu sürümünü telefona attım twrp den yükledim sonra teli açmıyorsun twrp kendi içinde ınstal root 16.6 var onuda yüklüyoruz sonra açıyoruz kurulumu yapıyoruz

Tel açıldıktan sonra magisk apk yi yükle
Dediğin gibi 16.6 twrp içinde yükledim, magisk nereden bulurum yüklemek için ?

Magisk manageri yükledim program yüklenen uygulamalar da görünüyor ama ana menüde diğer sayfalarda da görünmüyor ne yapmalıyım ?

Son düzenleme:
Oyla:

212celal

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Celâl
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
2
Kaldır onu Magisk maneger 6.01 sürümünü yükle Chrome den magisk maneger 6.01 diye arat ve yükle

Oyla:

ilhan820

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hola
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
istanbul kart uygulamasına giremediğim için magisk yükledim telefon yeniden başlatılacak dedi yeniden başlattım şimdi telefon açılmıyor. telefon rootlu twrp ekranına erişebiliyorum.

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
istanbul kart uygulamasına giremediğim için magisk yükledim telefon yeniden başlatılacak dedi yeniden başlattım şimdi telefon açılmıyor. telefon rootlu twrp ekranına erişebiliyorum.
Magisk hangi sürümü yüklediniz?

Magisk 22 sonrası ise magisk dosyasının adını uninstall.zip olarak değiştirip TWRP üzerinden flashlayın. Magisk ve root kalkacak cihazınız açılacaktır.

Oyla:
Üst Alt