Yardım Mağaza'da fontum olsun istiyorum.

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Chinese tema editörde sadece font yüklemek istiyordum. Malesef ki yükleyemedim. Gidip romla uğraşmak istemiyorum şimdilik. global de font için biliyoruz ki bölge değiştirip yapıyoruz. Banda mağazada fontum olsun istiyorum. Nasıl yaparız yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Telefon ayarları kısmından bölgeyi Hindistan olarak değiştirip denediğinizi varsayıyorum. Şu anda hangi romdasınız?

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Telefon ayarları kısmından bölgeyi Hindistan olarak değiştirip denediğinizi varsayıyorum. Şu anda hangi romdasınız?
Hocam ben global 12.0.2 kullanıyorum (bootloader açık) miui 12.5 un gelmesini bekliyorum mi 8. Ben rom değiştirmek istemiyorum şuanlık. Önereceğiz eu rom olacak tahminim.
Ama Evolution X romu yükleyeceğim zaten. Telefonda bi 12.5 ğu deneyimleyim. Sonra bi batarya değiştirip romu yükleyeceğim inşallah

Benim ana amacım mağazaya font eklemek. Elimde baya kurumsal fontlar var.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Hocam ben global 12.0.2 kullanıyorum (bootloader açık) miui 12.5 un gelmesini bekliyorum mi 8. Ben rom değiştirmek istemiyorum şuanlık. Önereceğiz eu rom olacak tahminim.
Ama Evolution X romu yükleyeceğim zaten. Telefonda bi 12.5 ğu deneyimleyim. Sonra bi batarya değiştirip romu yükleyeceğim inşallah

Benim ana amacım mağazaya font eklemek. Elimde baya kurumsal fontlar var.
Demek istediğinizi şimdi anladım siz sunucuya font yüklemesi yapmak istiyorsunuz, yani diğer kullanıcılara ulaştırmak için. Onun için bir yol yok bildiğim kadarıyla, geliştirici olmanız gerekmekte.

Üst Alt