Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

darkrean33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
İphone 4s
Konular
0
İkiside kötü en iyi garanti yine sensin...
Kvk bi tık önde oda 'Kötünün İyisi'

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Ben kvk derim

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Delta=Ölüm
KVK=Sıtma
Ölümü gördükten sonra sıtmaya razı oluyorsun

metra01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
Aradaki fiyat farkı %8 (Ürün fiyatına oranla). Tahminimce çıplak garanti fiyatında KVK fiyatı Deltanın 2 katı civarında, belki daha da yüksek.
Buna değer mi? Bence değmez, bu değerlendirme 1 0 sonuç değerlendirmesi değil, yani KVK nın 15 günde çözdüğünü Delta en çok 30 günde çözer. Çözülemeyen problemi ikisi de çözemez. Bu biraz da yedek parça stoğuna bağla iki fimanın da yedek parça stoğunun çok fazla olduğunu sanmıyorum.
Sadece kişisel değerlendirmemdir.
Saygılar, selamlar

Son düzenleme:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Mi 6 kullanıyorum
Telefonu aldım bir hafta sonra ekranda problemler başladı,Deltaya götürdüm servis formu filan teslim ettim,imei problemi var dediler 10 gün bekledim neyse imei çözüldü sıra probleme geldi,
Bir 20 günde problem için bekledim,20 gün sonra mesaj geldi, telefonunuz okdir alabilirsiniz diye, neyse gittim aldım serviste ikidakika kontrol ettim hiçbişi değişmemiş nasıl verdiysem öyle geri verdiler,sorun devam ediyor ne yapıldı diye sorduğumda yazılım atıldı denildi,değişim talebinde bulundum ortalık karıştı,servis tedarikciye,tedarikci satıcıya,satıcı servise, neyse 5 saat sonra yeni telefonu aldım
Demem oki delta işinin ehli deil,

Xiaomici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacy
Cihazım
Mi Max 2
Konular
3
Hemen hemen tüm servislerle işim oldu en çok da kvk ile sıkıntı yaşadım.
İşini düzgün yapanına rastlamadım.
Seç deseler yine kvk seçerim çünkü kullanıcı sayısı çok tecrübede bu oranda artıyor.
Bu da her konu ve kapsamda yaşayacağımız sıkıntının daha önce yaşanmış ve bir sonuca bağlanmış olması demek.
Sonuçdan kasıt hakem heyeti veya mahkeme eliyle de olsa bu gibi durumları bolca tecrübe etmiş bir servis demek.
Sadece telefon olarak bakmayın işini düzgün yapmayan her yerde ve sektörde var.

Bu devirde Allah kimseyi Hastahaneye Mahkemeye bide Servislerin eline düşürmesin.

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21
Tabikide hiçbiri kvk yada deltanın servis olanakları kısıtlı yani mahalle telefoncusundan bir farkları yok giden cihazları goruyoruz her gün konular acılıyor yapamadıkları cıhazlar aleyhınde elektronik alet alıyorsan garantisini unutacaksın şans işi bu iş eğer fazlasıyla bu konuda sıkıntılıysan telefonun ilk partisini satın almayacaksın bakacaksın ölçeceksin tartacaksın sonra telefonu satın alacaksın beni tanıyan tanır yeni cihazları hemen hemen ilk alan kişiyim xiaomi nin her telefonuda elimden geçti ama hiç bir problem yaşamadım hepsinide mi storeden faturalı aldırdım yani demem o ki biraz kullanım biraz işi bilmek bu zamana kadar elimde kalan tek model var o da mi 5x onunda dosyaları eksik elimde hala 2 cihaz duruyor iphone nin bile tamir edildiği ülkemde garantiden umut bekleyen arkadaşları tebrik ediyorum ...

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Her müşterinin servislerle iyi yada kötü tecrübeleri olmuştur. Telpa, lg , teleservice, kvk , samsung bütün bu servislerle de tecrubelerim oldu. Aynı servise bazen helal olsun dedim bazen illallah ettirdiler. Yani durumun niteliğine, bazen servis elemanının keyfine göre bile değişebiliyor. Muğlak bir durum yani. Fakat 989 TL ye satılan bir XİAOMİ ürünü sırf KVK diye 1200 e satılacak ise ben kesinlikle ve de kesinlikle DELTA derim. Mevzu KVK firması cihazın fiyatını fahiş düzeye çıkarmadan hizmet verebiliyor mu? bunu tartışmak olmalı ki, pek öyle gözükmüyor. Ayrıca sadece servis hizmeti verdiği halde, distribütör olmadığı halde, sanki distribütör müş algısı yaratıp 200_300 tl farkla cihaz satılması da bana pek etik gelmiyor ki bu benim kişisel görüşüm dür. SAYGI VE DE SELAMLARIMLA....

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Ayrıca sadece servis hizmeti verdiği halde, distribütör olmadığı halde, sanki distribütör müş algısı yaratıp 200_300 tl farkla cihaz satılması da bana pek etik gelmiyor ki bu benim kişisel görüşüm dür. SAYGI VE DE SELAMLARIMLA....

Sizde bu şekilde bir algı oluşmasına neden olan söylem, cümle hangisi hocam?

Üst Alt