Sohbet [MADALYA] 8 Mart Kadınlar Günü

Dtl1990

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emine
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Merhaba sevgili forum sakinleri bugun 8 Mart Dünya kadınlar günü forumda kadın üyelerimiz varmı bilmiyorum ama ben kadın olarak bugünümüzü kutluyorum daha yaşanılır daha sevgi dolu daha anlayışlı şiddetsiz bir dünya olsun sun~~

Yönetim Notu : Konuya mesaj yazan tüm kadın üyelerimize kadınlar günü madalyası verilecektir.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba sevgili forum sakinleri bugun 8 Mart Dünya kadınlar günü forumda kadın üyelerimiz varmı bilmiyorum ama ben kadın olarak bugünümüzü kutluyorum daha yaşanılır daha sevgi dolu daha anlayışlı şiddetsiz bir dünya olsun sun~~
Merhaba....tabiki Kadın üyelerimiz var....bende hem sizin hem bu vesile ile diğer Kadın üyelerimizin de 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

hammerhead

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atacan Sinan
Cihazım
Mi Mıx2
Konular
2
Forumdaki ve bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun... flower~~

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Normal şartlarda forum kurallarımıza göre aynı başlık daha önce açılmış ise yeni açılan başlık kapatılarak eskiye yönlendirme yapılır ancak kadınlar günü kutlama konusunun bir kadın tarafından açılmış olması daha anlamlı olacak. Diğer konunun sahibi cakaner hocamında durumu anlayışla karşılayacağından eminim. :)

Bu vesileyle tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun. Sanal ortamda elimizden pek fazla bir şey gelmiyor ancak bu konu altına mesaj yazan tüm kadın üyelerimize bir adet kadınlar günü madalyası verebiliriz zannediyorum. :)

Dtl1990 hocam izninizle ilk mesajı madalya bilgisi de verilecek şekiled düzenliyorum.

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama günü değil aslında bir anma günüdür ...

8 Mart 1857 tarihinde ABD’nin New York kentinde 40.000 dokuma işçisi daha iyi çalışma koşulları istemiyle bir tekstil fabrikasında greve başladı.
Grev esnasında polis işçilere saldırdı, onları fabrikaya kilitledi.
İşçilerin fabrikaya kilitlenmesinin ardından çıkan yangında, fabrika önünde kurulan barikatların aşılamaması sonucu, çoğu kadın 129 işçi can verdi.
ABD’de 8.3.1857’de yaşamını yitiren 129 kadın işçinin ve Rusya’da 8.3.1917’de Şubat Devrimi’nin fitilini ateşleyen, dokuma işçisi kadınların anısına 8 Mart, Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak anılmaya başlandı. Bu karar, Alman sosyalist kadın önder Clara Zetkin’in önerisiyle 1921’de Moskova’da yapılan Üçüncü Uluslararası Kadınlar Konferansı’nda alındı. Çok sonra 1977’de Birleşmiş Milletler Genel Kurul’unda 8 Mart ‘Dünya Kadınlar Günü’ olarak ilan edildi.

cakaner

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi 5x
Konular
6
Normal şartlarda forum kurallarımıza göre aynı başlık daha önce açılmış ise yeni açılan başlık kapatılarak eskiye yönlendirme yapılır ancak kadınlar günü kutlama konusunun bir kadın tarafından açılmış olması daha anlamlı olacak. Diğer konunun sahibi cakaner hocamında durumu anlayışla karşılayacağından eminim. :)

Bu vesileyle tüm kadınların kadınlar günü kutlu olsun. Sanal ortamda elimizden pek fazla bir şey gelmiyor ancak bu konu altına mesaj yazan tüm kadın üyelerimize bir adet kadınlar günü madalyası verebiliriz zannediyorum. :)

Dtl1990 hocam izninizle ilk mesajı madalya bilgisi de verilecek şekiled düzenliyorum.
Estağfurullah hocam. Tabii ki bu konuyu bir kadının açması çok güzel bir şey. Bu vesileyle ben de hanfendinin kadınlar gününü kutluyorum. Umarım herşey çok güzel olur kadınlar için. Çünkü onlar mutlu olursa biz mutlu oluruz. Biz mutlu olursak dünya güzel olur. İyi ki varsınız. Emekçi kadınlar.

Dtl1990

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emine
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10

Estağfurullah tabiki izin sizin :) herkese teşekkür ederim madalya içinde teşekkürler :)

Pegasus__

..::FreeDoom::..
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T - Davinci
Konular
50
Kutlarım

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

adibelli

Web Designer
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur A.
Cihazım
Mi9T PRO 128GB
Meslek
Web Designer
Konular
35
Tüm kadınların/kadınlarımızın,Dünya Kadınlar Günü'nü en içten dileklerimle kutlarım.

Üst Alt