Diğer (MADALYA) 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 3K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın, kadın karşısında bozulmayan erkek; kalitelidir....
Kadınlar günü tüm kadınlarımıza şiddetin ve ölümün olmadığı günlere vesile olması dileklerimle kutluyorum...

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Peygamber efendimizin (S.A.V), "Cennet annelerin ayakları altındadır." sözüne göre; doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 'Dünya Kadınlar Gününü' yürekten kutluyorum. Kadınlarımızın sadece 1 gün değil, her gün kıymetini bilmek ümidiyle...

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90
Onlar hayatımızın en özel varlıkları... Kimi annemiz, kimi hayatımızın en büyük aşkı, kimi arkadaşımız, kimi ise göz bebeği kızımız... Kadınlara ithaf edilen o kadar özel günün arasında en önemli gündür belki de Dünya Emekçi Kadınlar Günü. Haklarından vaz geçmeyen, inancını ve kendine güvenini asla kaybetmeyen güçlü kadının günü olan bu günde siz de hayatınızdaki güçlü kadınları mutlu edecek sözler ile kutlayın. Fakat sadece Kadınlar Günü’nde değil, yaşamımızda fark yaratan kadınları her gün başınızın tacı edin. Onlardan alınan ilhamla dünyanın daha güzel bir yer haline geldiğini unutmayın.
Dünya Emekçi Kadınlar günü kutlu olsun

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
Dünya kadınlar günü kutlu olsun, kadınlara her gün değer verilmeli.. Sayın adminim 19kasım dünya erkekler gününde de madalya bekliyoruz waiting~~clap~~
Şimdi aklıma geldi ben de böyle bir şey diyecektim. Kadınlar gününde her firma reklam hazırlarken erkeklere özel bir günde neden yok? Dimi yani.

dds25

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Lenovo K6 Note
Konular
11
İNSANİ YAŞAMIN ŞİFRESİ KADIN

Doğanın dişisi; toprağın aldıklarını topraktan aldıklarıyla tekrar üreten ve var olmanın sınırlarını zorlayan yaşam anahtarıdır.
İnsanın dişisi de toprağın aldıklarını topraktan aldıklarıyla yeniden üreten ve yok olan insanların yerine yenilerini ikame eden; insanlaşmayı öğreten bir eş, doğurup besleyen bir anne yaşamı sevdiren bir sevgili ve kısacası insani var oluşun devamını sağlayan koşulların ağır yükü altında hayatı boyunca ezilen bir ömür emekçisi.
ELLERİDEN ÖPÜYORUM.

İSLAMDAKİ YERİN: “Mü’min erkekler ve mü’min kadınlar birbirlerinin velileridirler”. Diyor Allah. [Tevbe süresi 71]
Veli demek: onun yokluğunda vekalete gerek duymadan yasal olarak eşinin tüm haklarını kullanabilen demektir.

Veda haccı hutbesinde İslam peygamberi ise: "Ey insanlar! Kadınların haklarını gözetmenizi ve bu hususta Allah'tan korkmanızı tavsiye ederim. Siz kadınları, Allah'ın emaneti olarak aldınız ve onların namusunu kendinize Allah'ın emriyle helal kıldınız” demiş doğanın üreticisi kadını, doğanın savaşçısı erkeğe ilahi bir emanet olarak gözterilmiştir. [Veda haccı hutbesi]

EY ANNE! SİSTEMİN SENDEN GASPETTİĞİ HAKLARINI ANCAK SEN VE SENİ İNSAN GÖREN ÇOCUKLARININ ORTAK MÜCADELESİ KURTARIR.
SENİ METAYA DÖNÜŞTÜREN SİSTEME KARA ÇİZGİ ÇEK VE SEN OL Kİ: ERKEĞİYLE DİŞİSİYLE ÇOCUKLARIN SEN GİBİ OLSUN VE BİZ OLALIM....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt