İpucu m365 pro tavsiyeleri lazım

ahmetnerit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmetnerit
Cihazım
xiaomi max
Konular
2
dün akşam market bölümünden m365 pro siparişi verdim. benim için delilik gibi bişe. iki çocukluyum kiracıyım. maaşımın üstünde bir alet. araba ve motosiklet almak hayal bari böyle bir şeye sahip olayım istedim kısa bir tatilim var bikaç gün sonra. bari unutulmaz olsun.
birkaç sorum olacak. alırken dikkat etmedim. kargo süresi belirtilmemiş.
bugün kargo çıkartırlar mı ? en önemli olayım bu , çarşamba akşama kadar alıp yola çıkma hayalim var.
patlayan lastik olayını çok okudum , sizde durum nedir ? kaç km de patladı lastiğiniz
sarı reflektörlü yorumlara baktım kalmamış anladım.
m365 pro için tavsiyeleriniz neler olur , kullanırken nelere dikkat edeyim ?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
dün akşam market bölümünden m365 pro siparişi verdim. benim için delilik gibi bişe. iki çocukluyum kiracıyım. maaşımın üstünde bir alet. araba ve motosiklet almak hayal bari böyle bir şeye sahip olayım istedim kısa bir tatilim var bikaç gün sonra. bari unutulmaz olsun.
birkaç sorum olacak. alırken dikkat etmedim. kargo süresi belirtilmemiş.
bugün kargo çıkartırlar mı ? en önemli olayım bu , çarşamba akşama kadar alıp yola çıkma hayalim var.
patlayan lastik olayını çok okudum , sizde durum nedir ? kaç km de patladı lastiğiniz
sarı reflektörlü yorumlara baktım kalmamış anladım.
m365 pro için tavsiyeleriniz neler olur , kullanırken nelere dikkat edeyim ?

Scooteriniz hayırlı olsun,
Scooterinizi kutudan çıkartın kurulumunu yapın sonrasında yapacağınız ilk işlem lastik hava basınçlarına bakmak olsun, fabrika 75 kg 50 psi hava basıncını tavsiye ediyor kilonuz artarsa 60 psi kadar çıkartabilirsiniz hava basıncını. kısaca Scooter kullandığınız sürece lastik hava basınçlarına haftalık bakarsanız sorun yaşamazsınız.
Ürününüz su sıçramalarına karşı korumalıdır, aşırı yağmurda, 2.5 cm derin su birikintisinden daha derin koşullarda kullanılmamalıdır. düşme, vurma, çarpma gibi durumlarda yapılan işlemler garanti harici işlem yapılır, Lastik patlamaları garantiyi kapsamaz.
Kazasız iyi sürüşler dileriz..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
39050 hocam. Müşteri hizmetlerinide düşüremedim. İlginiz için teşekkür ederim

Hocam kusura bakmayın internet bağlantısında ciddi bir problem yaşadık. Telefonlarımız IP telefon olduğu için ne telefonlarımıza ulaşılabildi ne de biz foruma ulaşabildik.

Kargonuz dün kargo şirketine teslim edildi. Takip numarası size SMS ile gönderildi. Bugün dağıtım şubesine gelmiş, birazdan dağıtıma çıkar ve gün içerisinde elinizde olur. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :)

ahmetnerit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmetnerit
Cihazım
xiaomi max
Konular
2
Hocam kusura bakmayın internet bağlantısında ciddi bir problem yaşadık. Telefonlarımız IP telefon olduğu için ne telefonlarımıza ulaşılabildi ne de biz foruma ulaşabildik.

Kargonuz dün kargo şirketine teslim edildi. Takip numarası size SMS ile gönderildi. Bugün dağıtım şubesine gelmiş, birazdan dağıtıma çıkar ve gün içerisinde elinizde olur. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın :)
keşke öyle olsaydı hocam. dağıtım filan olmayacakmış. saat 11 gibi yurtiçi kargo mesaj attı." kargonuzun teslim birimi değişmiştir. teslimatı2 gün içinde yapılacaktır" diye.
üzüldüm

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
keşke öyle olsaydı hocam. dağıtım filan olmayacakmış. saat 11 gibi yurtiçi kargo mesaj attı." kargonuzun teslim birimi değişmiştir. teslimatı2 gün içinde yapılacaktır" diye.
üzüldüm
Ben de üzüldüm şu an hocam. Umarım en kısa sürede sağ salim teslimatı gerçekleştirirler.

Üst Alt