Yardım m365 bluetooth bağlantı problemi

nihatsenturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
m365
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Telefon değil m365 scooterim var
Telefon Modeli
m365 Scooter
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba, M365 Scooter sahibiyim,
Yaklaşık 20 günlük M365 kullanıcısıyım, ilk aldığımda cep telefonuma indirdiğim Mi hOme uygulaması ile bağlantıyı gerçekleştirdim, hatta Firmware Update yaptı cihaz hemen sonrasında M365 başarılı bir şekilde çalışıyor ancak uygulama ile eşleşme (Pairing) sağlanamıyor, Mi Home uygulaması , manuel yada otomatik olarak M365 i buluyor eşleşme için power butonuna basmamı istiyor ancak ne yapsam eşleşmiyorlar.
İnternetten bir sürü video seyrettim olmadı, Play store dan indirdiğim m365 tools adlı bir uygulama kusursuz bir şekilde bağlanıyor bu arada.
Diğer denediklerim söyle, uygulamayı kaldırdım yeniden kurdum, telefondan klasörlerini sildim, ülke değiştirdim Çin yaptım, beta test kullanıcısı oldum ve bunları 2 farklı telefonda yaptım.
Şimdi soracaksınız android kaç telefon ne? İşte yazıyorum,
Motorola Motoz android 8,1
General Mobile 9 pro android 9
Olabilen en güncel halleri ile,
Kısaca tüm kombinasyonları denedim anlayacağınız ve tıkandımmm, yardımınıza ihtiyaç var sanırım, lütfen mesajımı okuduktan sonra dönüşünüzü bekliyorum.

Maydin7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet AYDIN
Cihazım
Xiaomi M365
Konular
0
Merhaba,
Ben de aynı şekilde 2 gün önce 2 adet m365 aldım. Bir tanesinde söylediğiniz sorunun aynısını yaşıyorum.
İlk bağlantıyı başarılı şekilde yaptım ve kullandım. Eve döndüğüm zaman hiçbir şekilde scooter a geri bağlanamadım (connect fail, please try again diyor). Telefon değiştirip tekrar denedim, yine aynı şekilde ilk deneme de bağlandı sonra 2. kere bağlanmak istediğinde bağlanmadı.
İnternette çok araştırdım fakat yazan şeyleri (reset vs.) denemem bir fayda etmedi.
Bu konuda yardımcı olabilecek biri var mı?
Bu sorun sadece 1 scooter da mevcut diğer scooterda da aynı sürüm yüklü olmasına rağmen hiçbir sorun yok.

Oyla:

ecatik

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
0
Merhaba, baglanti problemi yasayan arkadaslar mi home uygulamasinda bolgenizi Türkiye yapinca problem ortadan kalkacaktir..

Oyla:
Üst Alt