Yardım M3 imei gitmeden sıfılama

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Arkadaslar bır arkadasım rıcada bulundu telefonu sıfırlayacaz lakın ımei gitmeden nasıl sıfırlarım poco m3 64 gb

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Valla arkadaşım IMEI işlemini kendim yaptım. İki türküde sıfırladım gitmedi. Ama güncellemelerde modem dosyası yüklemek zorunda kaldım. Yani nv-data hatası ama sıfırlama da sorun yaşamadım

kalora06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Note9pro
Cihazım
Note9pro
Konular
1
Valla arkadaşım IMEI işlemini kendim yaptım. İki türküde sıfırladım gitmedi. Ama güncellemelerde modem dosyası yüklemek zorunda kaldım. Yani nv-data hatası ama sıfırlama da sorun yaşamadım
Dönüş için tesekkür ederim usta telefonda bootloader kılıdı de kapalı sekılde 2. sım ıslem görmüş simdi sıfırlarım elimde kalmasın diye yazdım acaba sızdemı bootloader kapalı yaptınız.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Bootloeder kilidi kapalı iken IMEI atılıyor mu bilmiyorum. Ben bl kilidini açıp tek sim yaptım. Ancak sen kilidi açtığıda zaten sıfırlanacak.

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
hocam twrp ile rom attınızmı ?attıysanız sonuç ne oldu.12.5.10.u yüklücem fakat tırsıyorum.twrp var şu anda telefonumda.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
hocam twrp ile rom attınızmı ?attıysanız sonuç ne oldu.12.5.10.u yüklücem fakat tırsıyorum.twrp var şu anda telefonumda.
Ben twrp kullanmadım. Bildiğim kadarıyla qualcomlu cihazlarda gitmiyor bende olduğu gibi IMEI gitmesi MTK işlemcili cihazlarda oluyor. Twrp ye gerek kalmadan sıfırlama yapabilir ve güncelleme alabilirsin. Sadece nv data hatası alırsın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12.5... sürümleri sıkıntılı tavsiye etmiyorum ses sorunu var

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
Ben twrp kullanmadım. Bildiğim kadarıyla qualcomlu cihazlarda gitmiyor bende olduğu gibi IMEI gitmesi MTK işlemcili cihazlarda oluyor. Twrp ye gerek kalmadan sıfırlama yapabilir ve güncelleme alabilirsin. Sadece nv data hatası alırsın

12.5... sürümleri sıkıntılı tavsiye etmiyorum ses sorunu var
hocam twrp vardı telefonda mi flash ile fastboot yükledim fakat açılırken nv data hatası verdi.tekrar fastbootdan rom kurayım diyorum şimdide mi flashda error hatası veriyor.ne yapmalıyım.

hocam twrp vardı telefonda mi flash ile fastboot yükledim fakat açılırken nv data hatası verdi.tekrar fastbootdan rom kurayım diyorum şimdide mi flashda error hatası veriyor.ne yapmalıyım.
fast botta alıyorum ama hiçbirşey yapamıyorum.heralde bootloader kapandı.açıktı ama eminim.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Rom yüklerken bl kilidini kapattın sa cihaz birck olmuştur. Cihazı yeniden başlat ve kilit simgesine bak kilitli ise yapacak bişey yok ücretli yadım alman lazım acık ise sıkıntı yok

affetmezim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
poco m3
Konular
3
Rom yüklerken bl kilidini kapattın sa cihaz birck olmuştur. Cihazı yeniden başlat ve kilit simgesine bak kilitli ise yapacak bişey yok ücretli yadım alman lazım acık ise sıkıntı yok
allahalah nası kapandı clear all seçmeyi unuttum mi flashla yazarken ondan mı oldu hocam.

senol1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.0
Cihazım
redmi not 4
Konular
7
Üzgünüm senin adına birşey daha denemeni istiyorum kiliti tekrar aç süre vermiyecektir tekrar rom yüklemeyi dene belki bir şans

Üst Alt