Yardım Lütfen Yardım!!!

Darklete

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mı 5
Konular
3
Arkadaşlar herkese selam . Öncelikle telefomum mi 5 modeli aldıgımda developer rom yüklü geldi bende ellemedim ama yaklaşık 2 haftadır wi fi de sıkıntılarım var ve arada uygulamaya girince sorun çıkarıyor ve bu sorun uzun sürüyor . Arkadaşlar bana şimdi fastboottan stable roma geçmeyi yada varsa başka bir yoldan stable roma geçmeyi özürlüye anlatır gibi :D anlatıcak biri varsa çok sevaba girer gerçekten yaklasık 2 haftadır bunla uğraşıyorum ama bir türlü yapamadım . Telefonumda bootlander açıktır ve bilgisayarım windows 8.1 64 bittir. Başka bilgi verebilirim sorarsanız.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-02-18-20-26-41-261_com.android.settings[1].png
    Screenshot_2017-02-18-20-26-41-261_com.android.settings[1].png
    108,6 KB · Görüntüleme: 15

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Yani ben developer romda devam edicem dimi ? 8.2 olunca stable olmayacak anladığım kadarıyla
Global Beta rom kullanıyorsanız haftalık güncelleme alırsınız, versiyon 7 (yıl), 2 (ay), 16 (gün) olarak devam eder ve Miui 8 dir.
Global Stabil kullanıyorsanız ayda bir yada iki defa güncelleme alırsınız... Miui 8.0, 8.1, 8.2 vb devam eder...

Konuyu inceleyin detaylı bilgi sahibi olıursunuz;

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-versiyonlari-ve-anlamlari.702

Son düzenleme:
Oyla:

Metinkaleli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Metin
Cihazım
Note 3
Konular
0
Global Beta rom 7.0 kullanıyorum stabile geçmek istiyorum. Yakında çıkacak olan 7.0 Global Stabil sonrası yine benim telefon beta olarakmı devam edecek. Yani haftalık beta alacakmı. Alsın istemiyorum. ve Global Stabil e dönemiyorum.

Oyla:
Üst Alt