Yardım Lütfen yardım Pixel experince sonrası twrp açılmıyor

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel experince
Telefon Modeli
Redmi not 8
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşım askere gitmeden telefonuma twrp mode yükledi ve bunun sayesinde rom yüklüyordum ama bir gün pixel experince android 12 sürümünü yükledim ve tekrardan twrp girmek istedim ve bende bu şekilde ekran çıktı nasıl tekrar twrp açacağımı bilmiyorum yardım.

Ekli dosyalar

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 19

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşım askere gitmeden telefonuma twrp mode yükledi ve bunun sayesinde rom yüklüyordum ama bir gün pixel experince android 12 sürümünü yükledim ve tekrardan twrp girmek istedim ve bende bu şekilde ekran çıktı nasıl tekrar twrp açacağımı bilmiyorum yardım.
Pixel recovery var cihazda twrp indirip flash manager bir pro ile tekrar kurabilirsiniz hocam
Örneğin linkteki gibi bir uygulama ile ama root yetkisi ister

Oyla:

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Pixel recovery var cihazda twrp indirip flash manager bir pro ile tekrar kurabilirsiniz hocam
Örneğin linkteki gibi bir uygulama ile ama root yetkisi ister

Telefonda magisk yok işte magisk için de twrp lazım ne yapacağımı bilmiyorum

Oyla:

nesefi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nesefi
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Nasıl yapacağımı bilmiyorum hocam banada arkadaşım yükledi o da askerde
anlıyorum hocam. fakat bilgisayar olmadan yüklenmez. öncelikle bilgisayara driverleri kurmak lazım yoksa cihazınızı bilgisayar tanımaz.
1- geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açın.
2- şu linkten twrp indirin.
3- şu linkten Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3 – Xiaomi Tools minimal adb yi indirin ve kurun.
4- indirdiğiniz twrp dosyasının adını twrp.img olacak şekilde düzenleyip minimal adb nin dosya konumuna atın.
5- minimal adb and fastboot programını açıp

"fastboot devices'' ardında "fastboot flash recovery twrp.img" yazıp enterlayın. işlem tamamdır.

pixel experince ben de kullanıyorum. kurulumdan sonra kendi recoveryisini kuruyor. benim dediğimi yaparsanız düzelir. tabiki tüm sorumluluk size ait. ben yardımcı olmaya çalıştım.

Oyla:

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
anlıyorum hocam. fakat bilgisayar olmadan yüklenmez. öncelikle bilgisayara driverleri kurmak lazım yoksa cihazınızı bilgisayar tanımaz.
1- geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı açın.
2- şu linkten twrp indirin.
3- şu linkten Minimal ADB ve Fastboot v1.4.3 – Xiaomi Tools minimal adb yi indirin ve kurun.
4- indirdiğiniz twrp dosyasının adını twrp.img olacak şekilde düzenleyip minimal adb nin dosya konumuna atın.
5- minimal adb and fastboot programını açıp

"fastboot devices'' ardında "fastboot flash recovery twrp.img" yazıp enterlayın. işlem tamamdır.

pixel experince ben de kullanıyorum. kurulumdan sonra kendi recoveryisini kuruyor. benim dediğimi yaparsanız düzelir. tabiki tüm sorumluluk size ait. ben yardımcı olmaya çalıştım.
Hocam sizinle irtibata geçebilir miyim bana yardımcı olur musunuz twrp konusunda telefonum çok sorunlu şuanda lütfen

Oyla:
Üst Alt