Soru Lütfen Sadece deneyimi olanlar yorumlasın Xiaomi 11t Pro

Catsonova

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
xiaomi 11t pro
Konular
3
1 veya 2 Gün içerisinde Xiaomi 11t Pro yurtdışı olanını alacağım. Bi kaç şeyi merak ediyorum

1. Herkes bu batarya sorununu yaşıyor mu. Güncellemeden sonra oldu diyenler var. Telefonu aldıktan sonra bu durum yazılımsal ise düzelene kadar hiç güncelleme yapılmazsa sorun olur mu ?

2. Direnç olayına mecbur giricem. Ama bi arkadaşım bi süre sonra dirençsiz imei attırma mümkün olabilir dedi beklemeli miyim. Ve direnç sonrası temiz işçilik olduğu halde yaşadınız sorun oldu mu. (şu ana kadar yazılanları okudum ama yeterli görmediğim için tekrar soruyorum.

3. Samsung watch saatimi sorunsuz kullanabilir miyim bluetooth sorunlarından bahsediliyordu forumda. bu sorun herkesin başına gelen bir olay mı ?

4. Bu zamana kadar corby, s3. s5. s7 edge. ve s9 plus kullandım. lakin son 2 senedir s12 kullanmaktayım ve ömrüm kısaldı lakin İlk defa 11t Pro da ısındığı zaman ekran parlaklığının kısıldığını duydum. Bu sorun fix mi ? oyun oynamak istersem ne derece sıkıntı yaratıyor (son 2 senedir a12 kullandığım için oyun oynayamadım)

S 22 ultra veya yeni gelecek telefonu almak istiyordum ancak bunun için maddi açıdan 5 6 ay gibi bi süre beklemem gerekiyor. Ama ben artık bu telefondan bir an önce kurtulmak istiyorum (a12) Xiaomi 11t Pro beni gerçekten çok heyecanlandırıyor şarj dolum süresi olsun 120hz olsun ultra iyi olamayan ama çok iyi olan kamerası olsun. Ancak yine de çok araştırdığım için mi bilmiyorum ama cidden fazla olumsuz yorum okudum ve 2 tane alacağım için paranın çöp olmasını hiç istemiyorum.

Olursa kullanıcı deneyimleriniz için (yurt içi ve yurt dışı) şimdiden teşekkür ederim Saygılar.

AsosyalBılgısayar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asosyal
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
3
Bende Mi11t pro ve Samsung S20fe arasında kaldım.
2dide hoşuma gidiyor. Sorularının cevabını bende merak ediyorum. Beklemedeyim.

felixamor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
3
Bir yıldır kullanan biri olarak cevap yazabilirim herhalde.
Şarj sorununu bilmiyorum. Sabahtan akşama 4/5 saat ekran süresi ile yetiyor bana.
BT, Wifi sorunu yaşamadım hiç bir zaman.
Evet ısınınca ekran parlaklığı kısılıyor daha önce kullandığım i13'te de bu böyleydi. Bu ısınma olayı sıcak yaz günlerinde epey bariz oluyor ama. SD888 zaten sıcak çalışan bir işlemci. Yani sıcak yaz günlerinde açık havada parlaklıkta sonuna kadar açıldığından cihaz baya bir ısınıyor. Oyunlarda ise ben sadece Asphalt 9 oynuyorum 10/15 dk pek ısınmıyor.

Ekran çok başarılı, sistem çok akıcı. Bir yılın sonunda yavaşlar dedim en ufak kasma yok. Alınıp uzun yıllar kullanılabilecek bir telefon 11T Pro.

Direnç konusunda bilgim yok ben yurtiçi cihaz aldım.

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
1 veya 2 Gün içerisinde Xiaomi 11t Pro yurtdışı olanını alacağım. Bi kaç şeyi merak ediyorum

1. Herkes bu batarya sorununu yaşıyor mu. Güncellemeden sonra oldu diyenler var. Telefonu aldıktan sonra bu durum yazılımsal ise düzelene kadar hiç güncelleme yapılmazsa sorun olur mu ?

2. Direnç olayına mecbur giricem. Ama bi arkadaşım bi süre sonra dirençsiz imei attırma mümkün olabilir dedi beklemeli miyim. Ve direnç sonrası temiz işçilik olduğu halde yaşadınız sorun oldu mu. (şu ana kadar yazılanları okudum ama yeterli görmediğim için tekrar soruyorum.

3. Samsung watch saatimi sorunsuz kullanabilir miyim bluetooth sorunlarından bahsediliyordu forumda. bu sorun herkesin başına gelen bir olay mı ?

4. Bu zamana kadar corby, s3. s5. s7 edge. ve s9 plus kullandım. lakin son 2 senedir s12 kullanmaktayım ve ömrüm kısaldı lakin İlk defa 11t Pro da ısındığı zaman ekran parlaklığının kısıldığını duydum. Bu sorun fix mi ? oyun oynamak istersem ne derece sıkıntı yaratıyor (son 2 senedir a12 kullandığım için oyun oynayamadım)

S 22 ultra veya yeni gelecek telefonu almak istiyordum ancak bunun için maddi açıdan 5 6 ay gibi bi süre beklemem gerekiyor. Ama ben artık bu telefondan bir an önce kurtulmak istiyorum (a12) Xiaomi 11t Pro beni gerçekten çok heyecanlandırıyor şarj dolum süresi olsun 120hz olsun ultra iyi olamayan ama çok iyi olan kamerası olsun. Ancak yine de çok araştırdığım için mi bilmiyorum ama cidden fazla olumsuz yorum okudum ve 2 tane alacağım için paranın çöp olmasını hiç istemiyorum.

Olursa kullanıcı deneyimleriniz için (yurt içi ve yurt dışı) şimdiden teşekkür ederim Saygılar.
6 aydır kullanıyorum 1 yıldan fazladırda takip ettiğim cihaz. mi 10t prodan geçtim bende.

1)batarya olarak yüzde yüz dolumla aktif kullanıyorum saat 7 de aksam evde olduğumda 35 kalıyor gün içi yetiyor. seni tatmin eder.

2)kesinlikle yazılım çıkmayacak artık emin oldum ben daha orjinal kullanıyorm ehli birine yaptırmazsan çöp edersin cihazı x3 proda başımıza geldi. 1000 tlye satmak zorunda kaldık.

3) samsung watch 4 classicc model saatim var hiç sorun yaşamadım tek ekg calışmıyor onuda yazılımla kırabilirsin huawei watch gt2den geçtim ondada sorun yaşamadım.

4)ekran olarak oyun oynadığında kısılma sorunu oluyor demişlerdi ben yaşamadım çok oynamadığım için olabilir. ama benim gözüm hep samsung s21 fe daydı. ben kamerada sarı doğal tonu seviyorum xioami florasan işığı gibi beyazımsı çekiyor o yüzden gcam kullanıyorum configli :) bu soruna tam cevap veremedim. ama amoled cidden güzel bir ekranmış mi9t pro ve mi note 10 pro deneyimlemiştim 11t proda daha güzelmiş, 10t prodada dısarıda ekranı çok göremezdim.

ben sanırım kameradan dolayı samsung almak isterdim. ama xioamiden de gayet memnumum kasma donma olmuyor.
kamera belki bir tık üzebilir tabi ne beklediğine bağlı ben çok fazla insan portresi çekmeyi seviyorum bir tatlı kızım var galerimde hep onun resimleri :))

tek sıkıntı xioamıde midir bilmem ama hangi serisini kullandımsa (mi 9t prodan beri o yılki tüm serileri kullandım taki bu yıl hariç) ben aşırı uygulama yüklerim oyun değil bir süre sonra kasma değilde böyle 5-6 ay sonra cihazlarım isntagrama giriyorsun 1 video başlıyor 1-2 saniye sonra donuyo sonra geri oynuyor aynı sekilde cromede öyle yaşıyorum ama bu xioamiden mi androidten mi bilemiyorum.

pişman olmazsın bence çok güzel bir cihaz şunuda belirteyim belki başkalarına yardımcı olur. 11t eşimde var kamerada görüntü işlemelerinde dağlar kadar fark var. snapdragon gerçekten süper bir işlemciymiş.

son birsey daha mi 12t neden düşünmedin aynı fiyat hemde yazılımla imei yapılacak??

gencoo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hasan
Cihazım
iphone6s
Konular
19
4-5 aylık mi 11t pro kullancıısı olarak.

-Tek şikayetim şarj abi yoğun kullanımda maks 5-6 saat gider onu belirteyim açıkcası ben bu yüzden pişman oldum , ama cihazın hızı performansına gelirsek Allah için 1 gram laf etmeye hakkım yok o yönden şahane onun dışında almanı tavsiye eder miyim şarj sorununu dert etmezsen yoğun kullanmıyorum günlük rütin felan dersen onun dışında 2 günde giderir şarj

elma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
6 aya yakındır ben de kullanıyorum. pil konusunda değinmek istediğim bana yetiyor, günlük %40 ile eve geliyorum. çok çok yoğun kullanırsam yetmeyebilir, lakin 17dk da 0dan 100e doluyor zaten, çok ta sıkıntı olacağını sanmıyorum o yüzden.

Konular
0
Çekim gücünde fark oluyor direnci tavsiye etmiyorum .
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Artı olarak bataryası berbat bu androidlerin alayında da 2 gün şarjı gidiyor diye bişey yok çünkü günde minimum 1 kere herkes takıyor zaten . Ha eğer ben %15-20 ile ikinci günü çıkarırım dersen bilemem

Ahmetfb1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet toptan
Cihazım
mi mix 3
Konular
2
bende cihazı 1 aydır kullanıyorum. Şarj süresinden bahsetmişler sürekli ama, 6a kablo aldığım günden beri 16dakika 30 saniyede şarj ediyor zaten. Kaldı ki ben gün içinde çok yoğun kullanıyorum sürekli bildirim vs gelmesine rağmen bir gün sonunda rahatlıkla yüzde 35-40 seviyesinde eve geliyorum. Gece yatarken dahi şarja takmıyorum. Sabah kahvaltı sırasında şarja takıyorum çok kısa süre de şarj olduğu için batarya süresini kafama takmıyorum.
Kamera beni çok memnun etti. Belki de eski telefonum reeder olduğu içinde olabilir. Ama çok memnunum
Direnç olmadan malesef kayıt olmuyor. Ama işini bilen emin olduğunuz birine yaptırırsanız sorun olmayacaktır.
Telefonun en sevdiğim yanı aşırı hızlı olmas menüler uygulama giriş çıkışı vs çok tatmin edici. Ekran 120hz beni çok cezbetti.

Almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim...

Leyuso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uz
Cihazım
Xiaomi T11 pro
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Ben de alacağım hayırlısı olsun..

Veliusta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Veli
Cihazım
Note 9 pro
Konular
2
6 aydır kullanıyorum 1 yıldan fazladırda takip ettiğim cihaz. mi 10t prodan geçtim bende.

1)batarya olarak yüzde yüz dolumla aktif kullanıyorum saat 7 de aksam evde olduğumda 35 kalıyor gün içi yetiyor. seni tatmin eder.

2)kesinlikle yazılım çıkmayacak artık emin oldum ben daha orjinal kullanıyorm ehli birine yaptırmazsan çöp edersin cihazı x3 proda başımıza geldi. 1000 tlye satmak zorunda kaldık.

3) samsung watch 4 classicc model saatim var hiç sorun yaşamadım tek ekg calışmıyor onuda yazılımla kırabilirsin huawei watch gt2den geçtim ondada sorun yaşamadım.

4)ekran olarak oyun oynadığında kısılma sorunu oluyor demişlerdi ben yaşamadım çok oynamadığım için olabilir. ama benim gözüm hep samsung s21 fe daydı. ben kamerada sarı doğal tonu seviyorum xioami florasan işığı gibi beyazımsı çekiyor o yüzden gcam kullanıyorum configli :) bu soruna tam cevap veremedim. ama amoled cidden güzel bir ekranmış mi9t pro ve mi note 10 pro deneyimlemiştim 11t proda daha güzelmiş, 10t prodada dısarıda ekranı çok göremezdim.

ben sanırım kameradan dolayı samsung almak isterdim. ama xioamiden de gayet memnumum kasma donma olmuyor.
kamera belki bir tık üzebilir tabi ne beklediğine bağlı ben çok fazla insan portresi çekmeyi seviyorum bir tatlı kızım var galerimde hep onun resimleri :))

tek sıkıntı xioamıde midir bilmem ama hangi serisini kullandımsa (mi 9t prodan beri o yılki tüm serileri kullandım taki bu yıl hariç) ben aşırı uygulama yüklerim oyun değil bir süre sonra kasma değilde böyle 5-6 ay sonra cihazlarım isntagrama giriyorsun 1 video başlıyor 1-2 saniye sonra donuyo sonra geri oynuyor aynı sekilde cromede öyle yaşıyorum ama bu xioamiden mi androidten mi bilemiyorum.

pişman olmazsın bence çok güzel bir cihaz şunuda belirteyim belki başkalarına yardımcı olur. 11t eşimde var kamerada görüntü işlemelerinde dağlar kadar fark var. snapdragon gerçekten süper bir işlemciymiş.

son birsey daha mi 12t neden düşünmedin aynı fiyat hemde yazılımla imei yapılacak??
11 t pro ise gcam sürüm ve config paylaşabilir misin hocam

Üst Alt