Rehber LuckyPatcher Uygulaması ve Kullanımı

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Modül üzeründen yamalandığı için o işlemi sizin yapmanıza gerek kalmıyor, otomatik kendi yamalıyor. Zaten alt kısımlarında (yamalandı) yazısı var.
Ama şöyle bir sıkıntı var! Şurada diyor ki modlu uygulamayı kullanabilmek için tamamen androidin yamalanması lazım sonrasında orjinal oyunu kurup, giriş yaptıktan sonra modlu uygulamayı üzerine kurup giriş yapabilirsiniz! Ben yapıyorum kuruyorum play storedan uygulamayı giriş yapıyor play oyunlardan da onayı alıyor sonra hatasız modlu oyunu diğer oyunu kaldırmadan üzerine kuruyorum ancak giriş yaptığımda play oyunlara bağlanamadığından giremiyoruz. İşte bu girenler nasıl giriyor o zaman? O yüzden emin olamıyorum yamasından...

Ekli dosyalar

• IMG_20230411_103519.jpg
    IMG_20230411_103519.jpg
    428,7 KB · Görüntüleme: 13

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Ama şöyle bir sıkıntı var! Şurada diyor ki modlu uygulamayı kullanabilmek için tamamen androidin yamalanması lazım sonrasında orjinal oyunu kurup, giriş yaptıktan sonra modlu uygulamayı üzerine kurup giriş yapabilirsiniz! Ben yapıyorum kuruyorum play storedan uygulamayı giriş yapıyor play oyunlardan da onayı alıyor sonra hatasız modlu oyunu diğer oyunu kaldırmadan üzerine kuruyorum ancak giriş yaptığımda play oyunlara bağlanamadığından giremiyoruz. İşte bu girenler nasıl giriyor o zaman? O yüzden emin olamıyorum yamasından...
LP yamalanmış yazıyorsa, yama yapılmıştır. Bu attığınız resimdeki olay zaten modlanmış ve menü eklenmiş bir uygulama, bu tarz uygulamalarda modlarken play store girişini kapatabilirler. Bunun LP yamasıyla ile ilgilisi yok.

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
LP yamalanmış yazıyorsa, yama yapılmıştır. Bu attığınız resimdeki olay zaten modlanmış ve menü eklenmiş bir uygulama, bu tarz uygulamalarda modlarken play store girişini kapatabilirler. Bunun LP yamasıyla ile ilgilisi yok.
hocam lp artık a12 ve a13 te çalışıyor mu ?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
LP hepsinde çalışıyor zaten, ancak LSPosed modüllerinin hepsi kararlı değil.

dukabjk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
duka
Cihazım
mi5s
Konular
3
Android 12 de magisk modülü olarak lsposed yüklü fakat lp de bir türlü android yamala ekranı aktif olmuyor. Neyi eksik yapıyorum acaba

Mert Can 01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
GM 21 pro
Konular
0
Merhaba lucky pather son güncelemeden sonra android yamlanmiyor yardımcı olur musunuz üsteki kutucuklara basamiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231028-193816.png
    Screenshot_20231028-193816.png
    270,4 KB · Görüntüleme: 10

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Android 12 de magisk modülü olarak lsposed yüklü fakat lp de bir türlü android yamala ekranı aktif olmuyor. Neyi eksik yapıyorum acaba
İlk mesajımdaki verdiğim eklentileri kurun, magisk modülüne ihtiyacınız yok. LSPosed yüklendiğinde otomatik olarak yamalama işlemi oluyor. Ayrıca LP içine girip yamala demenize gerek yok.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Merhaba lucky pather son güncelemeden sonra android yamlanmiyor yardımcı olur musunuz üsteki kutucuklara basamiyorum
LP son güncellemesi ile alakası yok, LSposed içinden LP eklentisini aktif edip cihazı yeniden başlatırsanız yamalama işlemi oluyor.

Üst Alt