Yardım lucky patcherdakı yamalanmış uygulamayı diğer telefonlara aktarma

Ercanzynk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ercan
Cihazım
SamsungNote10+
Konular
35
Lucky patcher güvenilir güvenilmez bir kenara bırakalım internette bir uygulama(çok önemli değil) ile ilgili hiçbir şekilde modlu sürüm bulamadım bunu lucky Patcher'dan yamaladım ve başarılı oldu fakat bunu diğer cihazlarımda da kullanmak istiyorum ama onlar rootlu değil APK olarak onlara da modlu sürümü yüklemek istiyorum. Lucky patherdan extract mı etmem lazım. Uygulamayı modlu nasıl export edebilirim?

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
lucky patcher üzerinden dediğiniz şekilde modlu apk sürümü oluşturabilirsiniz fakat farkli cihaza aktardiğinizda ne gibi çalişir emin değilim deneme yanilma yöntemiyle sonuca varabilirsiniz. ben daha önce denedim, başarili olamadim eğer siz başarili olursaniz nasil yaptiğinizi buradan tarif ederseniz iyi olur bizde bilgilenmiş oluruz sağlikli günler.

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Lucky patcher güvenilir güvenilmez bir kenara bırakalım internette bir uygulama(çok önemli değil) ile ilgili hiçbir şekilde modlu sürüm bulamadım bunu lucky Patcher'dan yamaladım ve başarılı oldu fakat bunu diğer cihazlarımda da kullanmak istiyorum ama onlar rootlu değil APK olarak onlara da modlu sürümü yüklemek istiyorum. Lucky patherdan extract mı etmem lazım. Uygulamayı modlu nasıl export edebilirim?
Bazı yamaların çalışması için lucky patcher'ın yüklü olması gerekiyordu diye hatırlıyorum. Yani apk olarak aktarmak işe yaramayabilir.

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
12 pro+ 5g
Meslek
Tekniker
Konular
100
Uygulama içi satın almak için eklentisini kurmalisın. Reklam engelleme modlamasi icin sadece APK yeterli
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

LP rootlu sürümünü ben tavsiye etmiyorum açıkçası. Hatta internet erişimini bile engelledim. Dosya erişimi dışında tüm izinler kapalı. Uygulama içi satın alma ve reklam engelleme dışında da kullanmıyorum zaten

Üst Alt