Rom Lite_mod_begonia_V12.5.RGGIDXM

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Cihaza dün gece bu rom'u yükledim stabilite ve pil performansı olarak güzel duruyor. Dün gece %100de şarjdan çektim sabah kalktığımda hala 100dü şarjı bunu en son deodex miui 11 romda görmüştüm custom miui olarak konuşuyorum yoksa aosp romlarda böyle. Bir kaç gün daha test edip hatasını eksiğini gediğini farkedersem daha detaylı aktaracağım. Dediğiniz gibi twrpyi falanda kendi kuruyor magiski ben kurdum sertifikayı çok rahat geçti kesinlikle şans verilebilecek bir rom denemenizde fayda var diye düşünüyorum. En hızlı stabil 12.5 sürümü bu karşılaştığım bakalım devamıda öyle olacak mı :)

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
kera706
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.

chronicmaniac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
0
kera706
Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.

Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun.
Şu an iniyor hocam tekrar kontrol edin isterseniz.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Cihaza dün gece bu rom'u yükledim stabilite ve pil performansı olarak güzel duruyor. Dün gece %100de şarjdan çektim sabah kalktığımda hala 100dü şarjı bunu en son deodex miui 11 romda görmüştüm custom miui olarak konuşuyorum yoksa aosp romlarda böyle. Bir kaç gün daha test edip hatasını eksiğini gediğini farkedersem daha detaylı aktaracağım. Dediğiniz gibi twrpyi falanda kendi kuruyor magiski ben kurdum sertifikayı çok rahat geçti kesinlikle şans verilebilecek bir rom denemenizde fayda var diye düşünüyorum. En hızlı stabil 12.5 sürümü bu karşılaştığım bakalım devamıda öyle olacak mı :)
Kısa kullanım süre içerisinde rom nasıl geçilebilir mi

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Ben de yarın indirip deneyeceğim bakalım memnun kalacak mıyım.

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Üst Alt