Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Merhaba,

Diğer işlerimin yoğunluğu nedeniyle ara vermek durumunda kaldığım lisans satışlarına tekrar başlamış bulunmaktayız.

Şu an için Windows 10 Pro , Office 2019 Pro Plus ve Canva Pro lisansları ile satışlarımız aktiftir.

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
Canva üyeliği için pazartesi günü ademsahin beyle iletişime geçtim. Ekte de görüldüğü üzere para gönderdikten sonra mail istedi ve bir daha foruma girmedi. Mail falan da geldiği yok kaç gündür.
Kendisi anladığım kadarıyla yoğun biri fakat en azından bunu belirtebilirdi...

Ekli dosyalar

• IMG_20211117_190339.jpg
    IMG_20211117_190339.jpg
    344,6 KB · Görüntüleme: 42

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Canva üyeliği için pazartesi günü ademsahin beyle iletişime geçtim. Ekte de görüldüğü üzere para gönderdikten sonra mail istedi ve bir daha foruma girmedi. Mail falan da geldiği yok kaç gündür.
Kendisi anladığım kadarıyla yoğun biri fakat en azından bunu belirtebilirdi...
Merhaba,

Ailevi sağlık problemleri nedeniyle 1 aya yakın bir süredir foruma girememiştim. Herhangi bir özel mesaj ile ilgili mail falan da gelmeyince herhangi bir sorun olduğunu düşünemedim. Forumdan yasaklandığımı da şans eseri farkettim. Canva sistemi ile ilgili yaşanan bir aksilik nedeniyle aktivasyon işleminiz gerçekleştirilememiş. 10 TL için adımı karalayacak bir insan değilim. Özelden iban atarsanız iadenizi gerçekleştireyim. İyi akşamlar.

rynkar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
poco f2 pro
Konular
32
Merhaba,

Ailevi sağlık problemleri nedeniyle 1 aya yakın bir süredir foruma girememiştim. Herhangi bir özel mesaj ile ilgili mail falan da gelmeyince herhangi bir sorun olduğunu düşünemedim. Forumdan yasaklandığımı da şans eseri farkettim. Canva sistemi ile ilgili yaşanan bir aksilik nedeniyle aktivasyon işleminiz gerçekleştirilememiş. 10 TL için adımı karalayacak bir insan değilim. Özelden iban atarsanız iadenizi gerçekleştireyim. İyi akşamlar.
Öncelikle geçmiş olsun. Bir sorun yaşadım ve bunu önce özel mesaj ile size bildirdim. Sonuç alamayınca buraya yazdım normal olarak.
"Kendisi anladığım kadarıyla yoğun biri fakat en azından bunu belirtebilirdi..." bu cümle ile de kötü bir niyette olmadığım gayet açık.
Teşekkürler.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Öncelikle geçmiş olsun. Bir sorun yaşadım ve bunu önce özel mesaj ile size bildirdim. Sonuç alamayınca buraya yazdım normal olarak.
"Kendisi anladığım kadarıyla yoğun biri fakat en azından bunu belirtebilirdi..." bu cümle ile de kötü bir niyette olmadığım gayet açık.
Teşekkürler.
Az önce Fast ile 10 TL'lik ödemeniz gerçekleştirilmiştir. Herhangi bir mağduriyet kalmadığını forumdaki arkadaşlara da söylemiş olalım.
Teknik sorun nedeniyle Canva dışındaki diğer lisans satışlarımız aktiftir.

fdman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Canva Pro sanırım sınırsız değilmiş. İhlal edilen koşullardan dolayı iptal edildi gözüküyor.

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Windows 11 pro key var mı home sürümünden yükseltmek için ?

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular