Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
OneDrive 1 TB için hesap veriyoruz hocam kendi mailinize maalesef tanımlanmıyor.
kapanma durumu oluyor mu sonucta her sey googlede , 15 gb free alan bitiyor ve mail bile alamayacakmisim yakinda böyle bir hesap lazim ama ya patlarsa?

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
kapanma durumu oluyor mu sonucta her sey googlede , 15 gb free alan bitiyor ve mail bile alamayacakmisim yakinda böyle bir hesap lazim ama ya patlarsa?
Hocam siz OneDrive mı istiyorsunuz yoksa Google Drive mı? OneDrive istiyorsanız Office 365 paketi aldığınız takdirde yanında geliyor. Google Drive yine sınırsız alanlarımız mevcut. Her iki ürünü de bizzat kendim de kullanıyorum. Google Drive 8 aydır herhangi bir sorun olmadı henüz. Ama bahsettiğiniz risk her zaman var. Bu nedenle aşırı önemli belgelerinizi alternatif yedeklemeli ya da fiziki yedeklemeli kullanmanızı tavsiye ederim.

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Hocam siz OneDrive mı istiyorsunuz yoksa Google Drive mı? OneDrive istiyorsanız Office 365 paketi aldığınız takdirde yanında geliyor. Google Drive yine sınırsız alanlarımız mevcut. Her iki ürünü de bizzat kendim de kullanıyorum. Google Drive 8 aydır herhangi bir sorun olmadı henüz. Ama bahsettiğiniz risk her zaman var. Bu nedenle aşırı önemli belgelerinizi alternatif yedeklemeli ya da fiziki yedeklemeli kullanmanızı tavsiye ederim.
hocam google drive dan bahsediyorum ama one drive ile birlikte gelmiyor mu yanlış mi biliyorum benim her seyim google fotoğraflarda ve dolayısıyla drive da, maillerde ayni şekilde bir de simdi Google photos ücretli olacak malum yer de lazim

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
hocam google drive dan bahsediyorum ama one drive ile birlikte gelmiyor mu yanlış mi biliyorum benim her seyim google fotoğraflarda ve dolayısıyla drive da, maillerde ayni şekilde bir de simdi Google photos ücretli olacak malum yer de lazim
Yok hocam Google Drive Google'un şirketi OneDrive Microsoft'un. Google hizmetini mailinize tanımlama yapabiliyoruz. Böylece şu an ki hesabınız için kullanabilirsiniz. Ancak OneDrive Office 365 ile birlikte geliyor ve onun için size hesap bilgileri veriyoruz. Bu nedenle var olan hesabınızla OneDrive kullanımı yapamazsınız.

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Yok hocam Google Drive Google'un şirketi OneDrive Microsoft'un. Google hizmetini mailinize tanımlama yapabiliyoruz. Böylece şu an ki hesabınız için kullanabilirsiniz. Ancak OneDrive Office 365 ile birlikte geliyor ve onun için size hesap bilgileri veriyoruz. Bu nedenle var olan hesabınızla OneDrive kullanımı yapamazsınız.
hocam 39,90 yillik mi bir kerelik mi bu fiyat

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
Google drive sitenizde bulamadım bilgi alabilir miyim

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
hocam 39,90 yillik mi bir kerelik mi bu fiyat
Şöyle ki normalde süresiz ancak bu tür hesapların kapanma riski söz konusu olabiliyor. Kendim 8 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım ama böyle bir risk her zaman mevcut. Bu nedenle satın alırken bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Google drive sitenizde bulamadım bilgi alabilir miyim
PM ile bilgi verildi.

nothingmann16

Android Uzmanı
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
idris
Cihazım
K30
Meslek
Şef
Konular
28
Şöyle ki normalde süresiz ancak bu tür hesapların kapanma riski söz konusu olabiliyor. Kendim 8 aydır kullanıyorum sorun yaşamadım ama böyle bir risk her zaman mevcut. Bu nedenle satın alırken bunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

PM ile bilgi verildi.
oldu da patladi benim mailde otomatik olarak yine 15 e düşecek ama içerisine upload ettiklerim gitmiyor değil mi sadece kesiyor

Üst Alt