Satış Lisans Satışı --- Windows 10 Pro * Office 2019 * Office 365 * Kaspersky * Canva Pro * Steam Random Key

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Ürünlerimiz MAK veya OEM lisans değil retail keylerdir.
3 yılı aşkın süredir birçok forumda ve kendi sitemiz üzerinden lisans satışı yapmaktayız ve şimdiye kadar tek bir mağdur müşterimiz olmamıştır.
Alınan keylerin maksimum 48 saat içerisinde aktifleştirilmesi durumunda sorun yaşanan keyler için telafi verilir. Bu nedenle lütfen satın alma işlemini kurulum yapacağınız zaman satın alınız. Aklınıza takılan her türlü soru için bana ulaşabilirsiniz.​

Sınırsız Google Drive nasıl oluyor acaba bilgi verir misiniz?
Ortak Drive'lar özelliği ile mi?

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Ürünlerimiz MAK veya OEM lisans değil retail keylerdir.
3 yılı aşkın süredir birçok forumda ve kendi sitemiz üzerinden lisans satışı yapmaktayız ve şimdiye kadar tek bir mağdur müşterimiz olmamıştır.
Alınan keylerin maksimum 48 saat içerisinde aktifleştirilmesi durumunda sorun yaşanan keyler için telafi verilir. Bu nedenle lütfen satın alma işlemini kurulum yapacağınız zaman satın alınız. Aklınıza takılan her türlü soru için bana ulaşabilirsiniz.​

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

retail key ise anakart degişse bile kullanılır. yanlış hatırlamıyorsam ama bir yorumda anakart degişmediginiz sürece kullanırsınız demişsiniz

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
retail key ise anakart degişse bile kullanılır. yanlış hatırlamıyorsam ama bir yorumda anakart degişmediginiz sürece kullanırsınız demişsiniz

Yanlışınız var hocam ama haklısınız bu konuda internette çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Mantıken anakart değiştiği zaman lisansın entegre olabileceği tüm donanımlar ve bağlantıları değişmiş olacağı için retail lisansların anakart değişimi sonrası kullanımı mümkün değildir. İnternette bu konuda çok fazla yorum var. Oluyor diyen de var olmuyor diyen de var.

Aliak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
One+ 5
Konular
0
Yanlışınız var hocam ama haklısınız bu konuda internette çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Mantıken anakart değiştiği zaman lisansın entegre olabileceği tüm donanımlar ve bağlantıları değişmiş olacağı için retail lisansların anakart değişimi sonrası kullanımı mümkün değildir. İnternette bu konuda çok fazla yorum var. Oluyor diyen de var olmuyor diyen de var.
Hocam anakarta kayıtlı olan OEM diye biliyorum ama retail Keylerde de genellikle kaçak lisans oldukları için keyler( size hitaben değil kesinlikle) pahalı olmasına karşın pek güvenli olmuyor, bazılarını internette aratınca bile çıkma durumu oluyor.

kafadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Maho
Cihazım
Mi10T
Konular
4
Anakarta gömülü oldugu için oem key oluyor hocam. Retail de keyi kullandığın PC'den kaldırdıktan sonra istediğin PC de kullanabiliyorsun bende olduğu için söylemek istedim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şunuda belirtmek lazım oem de olsa 30tlye key almak güzel bir iş. Mantıken kms kullanmak yerine oem key alırım daha iyi. kms yönlendirici kullandıgı için cok sıkıntı satışlarda başarılar dilerim.

ademsahin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem ŞAHİN
Cihazım
Mi Band 4
Konular
38
Hocam anakarta kayıtlı olan OEM diye biliyorum ama retail Keylerde de genellikle kaçak lisans oldukları için keyler( size hitaben değil kesinlikle) pahalı olmasına karşın pek güvenli olmuyor, bazılarını internette aratınca bile çıkma durumu oluyor.

OEM key tek lisansın belli bir üreticiye tanımlanması ile o lisansın tüm cihazlarda kullanılması sistemine dayanıyor. Retail konusunda açıkçası ben denemedim ancak anakarta gömülü diye biliyorum. Lisans konusunda haklısınız ben bu işe ilk başladığım zamanlarda kullandığım tedarikçinin aldığım bir çok keyi nette aratıldığı zaman bile çıkıyordu onun fiyatları da uygundu şimdi bir tık daha pahalı ama tüm müşterilerime özellikle kontrol etmelerini söylerim. İçlerine sinmeyen bir durum olur lisanslarını internette falan görürlerse müşteri memnuniyeti kapsamında hemen ücret iadesi de yaparım. Allah'a şükür bu doğrultuda ilerledikçe herhangi bir sorun yaşamadan lisanslarımı kullanan ve başka ihtiyaçlarında direkt bana ulaşan 5000'in üzerinde müşterim oldu :)

Anakarta gömülü oldugu için oem key oluyor hocam. Retail de keyi kullandığın PC'den kaldırdıktan sonra istediğin PC de kullanabiliyorsun bende olduğu için söylemek istedim.

şunuda belirtmek lazım oem de olsa 30tlye key almak güzel bir iş. Mantıken kms kullanmak yerine oem key alırım daha iyi. kms yönlendirici kullandıgı için cok sıkıntı satışlarda başarılar dilerim.

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için ben OEM sistemini daha farklı biliyorum ama sizin de bir bildiğiniz olmasa bu kadar ısrarcı olmazsınız araştıracağım bu konuyu :)

Üst Alt