Rom LineageOS v17.1 [OFFICIAL] | Android 10 Redmi Note 8

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

delibalta

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi5
Konular
32
AOSP romlar içinde kullanabileceğiniz en stabil sorunsuz rom budur, özelleştirmesi yok denecek kadar azdır sürekli rom değiştirmeyen uzun süreli rom kullananlar için 1 numaradır.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Elinize sağlık StreX hocam

Bu romun bize gelmesi şahane bir haber. Daha da eklemek istersem geliştiricileri @erfanoabdi ve @darkjoker360 .. Belki yabancı gelebilir ama İran asıllı erfan adlı geliştirici, piyasada ki Gsi romları hazırlayan kişilerin başını çekiyor. Türk medyasında da gündem olmuş biri. Android 10 betası yayımlayan General Mobile nin romlarında erfanın derlediği dosyalar kullanılmış ve davalık olmuşlardı. Lineageos unofficial rom çıkarmak kolaydır. Siz biz bile yaparız. Ama official için lineageos ekibine romu kabul ettirmek zulümdür. Erfanoabdi 3 gün önce ilk unofficial romunu çıkartıp 2 güne de Official romu kabul ettirdi.

Kısacası Redmi Note 8 için yeni bir dönemin başladığına emin olabilirsiniz.

Sevgiler.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Elinize sağlık StreX hocam

Bu romun bize gelmesi şahane bir haber. Daha da eklemek istersem geliştiricileri @erfanoabdi ve @darkjoker360 .. Belki yabancı gelebilir ama İran asıllı erfan adlı geliştirici, piyasada ki Gsi romları hazırlayan kişilerin başını çekiyor. Türk medyasında da gündem olmuş biri. Android 10 betası yayımlayan General Mobile nin romlarında erfanın derlediği dosyalar kullanılmış ve davalık olmuşlardı. Lineageos unofficial rom çıkarmak kolaydır. Siz biz bile yaparız. Ama official için lineageos ekibine romu kabul ettirmek zulümdür. Erfanoabdi 3 gün önce ilk unofficial romunu çıkartıp 2 güne de Official romu kabul ettirdi.

Kısacası Redmi Note 8 için yeni bir dönemin başladığına emin olabilirsiniz.

Sevgiler.
Teşekkürler hocam sağolun
Evet bana göre de LineageOS cihazın kalitesini artırıyor :D

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Konu için teşekkürler hocam. Pusudayım. Ufak tefek sorunlar da düzelirse geçeceğim. :D

Şu an tek merak ettiğim konu GCam ile beraber diğer kameralar çalışıyor mu? trCamera sağ olsun tüm Android 10 romlarda düzgün şekilde çalışıyor ama Lineage baya farklı bir rom. Merak ettim çalışıp çalışmadığını. :)

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
Konu için teşekkürler hocam. Pusudayım. Ufak tefek sorunlar da düzelirse geçeceğim. :D

Şu an tek merak ettiğim konu GCam ile beraber diğer kameralar çalışıyor mu? trCamera sağ olsun tüm Android 10 romlarda düzgün şekilde çalışıyor ama Lineage baya farklı bir rom. Merak ettim çalışıp çalışmadığını. :)

Rom geliştiricileri bu romda sadece aosp kamera olacaklarını söylediler. Yani miui kamera olmayacaklarını beyan ederler. Ekstra kamera kurulumu denemedim. Büyük ihtimal kuracağınız diğer kamera eklentileri çalışacaktır

cangonulacarr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Note 8
Konular
9
Sitesinde Recovery image dosyası var. Bu ne işe yarıyor bir şey yapmam gerekiyor mu?

Üst Alt