Rom LineageOS 21.0 Resmi (Android 14)

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
21 versiyon için kernelsu :

bugün merak edip yedek telefonuma yükledim. bazı uygulamaları güncellemeleri iyi olmuş. galeri uygulamasının henüz dil desteği yok ve eskisinden daha kötü bence. en basitinden foto düzenleme seçeneği bile yok. umarım ilk sürüm diye böyledir.
flash ve ekran ışığıyla bildirim seçenekleri hoşuma gitti.

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3

bugün merak edip yedek telefonuma yükledim. bazı uygulamaları güncellemeleri iyi olmuş. galeri uygulamasının henüz dil desteği yok ve eskisinden daha kötü bence. en basitinden foto düzenleme seçeneği bile yok. umarım ilk sürüm diye böyledir.
Kernelsu durumu nasıl stabil çalışıyor mu banka uygulamalarina yakalanma durumu varmı, birde banka uygulamaları fonksiyonlarını stabil çalıştırabiliyormu örneğin quar kod için kamerayı açması yada nfc ile ödeme imkan vermesi gibi.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
Kernelsu durumu nasıl stabil çalışıyor mu banka uygulamalarina yakalanma durumu varmı, birde banka uygulamaları fonksiyonlarını stabil çalıştırabiliyormu örneğin quar kod için kamerayı açması yada nfc ile ödeme imkan vermesi gibi.

gunluk kullandigim cihaz olmadigi icin hic uygulama yukleyip denemedim acikcasi. biraz los 21 e baktim koydum kenara :)

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
29

KernelSUile en para, mobil deniz, Halkbank ve Vakıfbank uygulamalarını sorunsuz kullanıyorum başkaca herhangi bir modül olmadan. Ama cihazın farklı, lineagebos 20 kullanıyorum

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7

21 için kernel su bağlantısını nereden edindiniz? Kernele kernelsu entegre edebilir miyim dedim de gözük korktu biraz.

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Pixel 5
Konular
17
linkini paylaştığım kaynaktan edindim. görünüyor zaten

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
LOS 21 kurarken telefonu baştan sıfırlayım yeni kernelle, yeni recovery ile kurayım dedim. fastboot modda cihazı görüyor. Ancak telefona imaj flaşlayamıyorum. Sorun sürücüde zannedip 50 tane sürücü yükledim, olmadı. Meğersem sorun Ryzen işlemcideymiş. Kayıt defterindeki 3 girdiyi değiştirince sorun çözülüyor.

Şurada denilen şey.

ali-srky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
i9300
Konular
0
LOS 21 kurarken telefonu baştan sıfırlayım yeni kernelle, yeni recovery ile kurayım dedim. fastboot modda cihazı görüyor. Ancak telefona imaj flaşlayamıyorum. Sorun sürücüde zannedip 50 tane sürücü yükledim, olmadı. Meğersem sorun Ryzen işlemcideymiş. Kayıt defterindeki 3 girdiyi değiştirince sorun çözülüyor.
Şurada denilen şey.
Hocam sizden Allah razı olsun. LineageOS'dan tekrar MIUI'a dönüş yapmak istiyordum fastboot'da cihazı görüyordu fakat komutlara tepki yoktu lineageos recovery'de imza hatası alıp yükleme yapamıyordum verdiğiniz fix ile sorunu çözdüm tekrardan teşekkürler.

Üst Alt