Rom LineageOS 20.0 Resmi (Android 13)

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
6 yıllık bitmiş bataryalı telefonun ekran süresi doğru bir değer vermez. Bende muadil batarya var. Bendeki süre ile başkasındaki farklı olacaktır.
Anladım haklısınız. Peki beklemede şarj tüketimi ne durumda bu da batarya ile alakalı olabilir tabikj ama romun da etkisi büyük.

zako66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
2
Pil performansı ne durumda. Yoğun kullanımda ekran süresi nedir ayrıca beklemede çok fazla pil harcıyor mu ?
Miroomdan geçiş yaptım pil performansında bariz bir değişiklik gözlemlemedim. Küçük farklarla şarjı biraz daha uzun gidiyor diyebilirim. Bluetooth kulaklık problemi yaşadığım için LOS19'a geçiş yapıyorum. Aktif kullanımda 3-3.5 saat gibi ekran süresi alıyorum LOS20'de

nehuse

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
nehuse
Cihazım
mi 6
Konular
0
Bende Los 20 de internet paylaşımı çalışmıyor video kaydederken ses çok kısık kaydediyor NFC yi de sadece kart okuyucu da denedim çalışmadı . 5 senelik pil ile 3.5 4 saat ekran süresi alıyorum günü rahat çıkarıyor .
Bankacılık uygulamaları root yapmadigim halde hata veriyor bir çözüm bulamadım .

zako66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
2
LOS20 MI6'da çok sorun çıkarıyor. LOS19 tavsiye ederim.
Bende Los 20 de internet paylaşımı çalışmıyor video kaydederken ses çok kısık kaydediyor NFC yi de sadece kart okuyucu da denedim çalışmadı . 5 senelik pil ile 3.5 4 saat ekran süresi alıyorum günü rahat çıkarıyor .
Bankacılık uygulamaları root yapmadigim halde hata veriyor bir çözüm bulamadım .

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Merak eden veya geçmek isteyen olur ise şuan ki son sürüm Los20 batarya performansı. Malum cihaz 6 senelik batarya değişmedi.

Ayrıca görüntülerde ki kullanım öncesi şarjı %100 değil %94e kadar doldurmuştum. Romun pil performansı mükemmel.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt