Soru LineageOS 18.1 yüklemek hakkında

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
merhaba LineageOS 18.1 rom yüklemek istiyorum lakin cihazı aldığımdan beri rom vs denenmem olmadı yanlış bir şey yapmak istemiyorum ,bootloder kilidi açık ve sanırım twrp yüklü sitede LineageOS 16 rom yükleme rehberi mevcut aynı aşamaları mı takip etmeliyim yoksa farklı bir şekilde mi yüklemem gerekiyor ? ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Farklı bir kurulum şeklinde yapmanız gerekseydi rom kurulum talimatı o şekilde olurdu. :) Ayrıca sorununuz romla ilgili olduğu için romun konusunun altına yazmanız daha doğru olacaktır ve daha hızlı cevap almanızı sağlayacaktır. :)

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Yedek al gerisini deneyerek bulursun bazı romlarda fw yüklemek şart ti eğer yüklenmez yada açılmazsa son fw yi kur üstüne romu kur

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilgiformu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
osman
Cihazım
note 3
Konular
2
Farklı bir kurulum şeklinde yapmanız gerekseydi rom kurulum talimatı o şekilde olurdu. :) Ayrıca sorununuz romla ilgili olduğu için romun konusunun altına yazmanız daha doğru olacaktır ve daha hızlı cevap almanızı sağlayacaktır. :)

eyvallah :) version farklı olunca belki yöntemde değişmiş olabir diye düşündüm nedense ...etiket olarak rom seçtim ama
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yedek al gerisini deneyerek bulursun bazı romlarda fw yüklemek şart ti eğer yüklenmez yada açılmazsa son fw yi kur üstüne romu kur

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
brick olayı olmasın diye tedirgin oldum aslında daha önceki telefonlarada söylediğiniz gibi kurcalıyordum eyvallah

Üst Alt