Soru LinageOS 17.0

Omer.dnr3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
14
Arkadaşlar YouTube da bu rom hakkında videolar izledim acaba bu romu kuran kullanan varmı sizce nasıldır ben saf android seviyorum sizce yazlımsal akıntıları varmıdır .

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Bütün romları tek tek denemiş biri olarak şöyle söyleyim 1119 sürümünü kullanmadım 1115 i kullandım linageosda durum çubugu günde 1 kere felan yavaşlama yapıyordu şuan Evulotion X 3.3 Kullanıyorum sorunsuz pixel özellikleri ve özelleştirme seçenekleriyle şuan rakipsiz

Oyla:

zekirdek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeki
Cihazım
Mi 9T
Konular
12
Bütün romları tek tek denemiş biri olarak şöyle söyleyim 1119 sürümünü kullanmadım 1115 i kullandım linageosda durum çubugu günde 1 kere felan yavaşlama yapıyordu şuan Evulotion X 3.3 Kullanıyorum sorunsuz pixel özellikleri ve özelleştirme seçenekleriyle şuan rakipsiz
Ben en son evo x kurup bir müddet sonra eu ya geçtikten sonra wifi ve Bluetooth çalışmıyordu. İki gün uğraştım, persist ile halledebildim. Şuan için aosp romlardan uzak duruyorum. Siz memnun musunuz

Oyla:

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Ben en son evo x kurup bir müddet sonra eu ya geçtikten sonra wifi ve Bluetooth çalışmıyordu. İki gün uğraştım, persist ile halledebildim. Şuan için aosp romlardan uzak duruyorum. Siz memnun musunuz

bugun son gelen güncellemeyle evo x oldukça stabil bi hal aldı anx kamera ile miui kamera kurdum herşey sorunsuz eeaglobal vendor üzerine flashlarsanız hiçbi sorunla karşılaşcagınızı zannetmiyorum

Oyla:

mahmutuslu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
MI 6
Konular
3
bugun son gelen güncellemeyle evo x oldukça stabil bi hal aldı anx kamera ile miui kamera kurdum herşey sorunsuz eeaglobal vendor üzerine flashlarsanız hiçbi sorunla karşılaşcagınızı zannetmiyorum

Hocam anx kamerada portre çalışıyor mu ?

Oyla:

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Lineage os 17 kullaniyorum her hangi bir sorun teşkil etmiyor bana karşı

Oyla:

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Lineage os 17 kullaniyorum her hangi bir sorun teşkil etmiyor bana karşı

şan evo x kullanıyorum geliştiricilerle konuştum parandroid geliştiriliyor dev sürümleri yayınlanmaya başladı stabil çıksın ona geçmeyi düşünüyorum

Oyla:

arifgs1995

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
6.0
Cihazım
3S PRİME
Konular
9
Nasıl kurarım Evo x i yardımcı olurmusunuz

bunu indir twrpden cihaza kur

ROMU YÜKLE Ardından reboot recovery yap format daha yes yap kullanmaya başla kendinden gapps yüklü gelir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Reboot recovery yaparken 1 dakika felan siyah ekran kalır korkma vendor degişikligi oldugu için ekran geç gelir

Oyla:
Üst Alt