Soru Lgd Panel vs jdi Panel

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
telefonumda lgd panel yani lg panel var. Nekadar dua etsemde bu ghost screen belasi çıkmaya başladı. Garantim EVO ben garantiye gonderip kronik sorun oldugu icin jdi panel takilmasini isticem.
soru: EVO garanti iyimidir ?
soru 2: jdi panelde boyle kronik sorunlar yaşarmıyım ?

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
telefonumda lgd panel yani lg panel var. Nekadar dua etsemde bu ghost screen belasi çıkmaya başladı. Garantim EVO ben garantiye gonderip kronik sorun oldugu icin jdi panel takilmasini isticem.
soru: EVO garanti iyimidir ?
soru 2: jdi panelde boyle kronik sorunlar yaşarmıyım ?
Merhaba öncelikle geçmiş olsun,
Mi 5s imde aşırı miktarda ghost screen yaşadığım için evo ya gönderim yapmıştım, ancak evo, ekran senkronizasyonu yapıldı diye telefonu geri göndermişti, yani birşey yapmadık demek oluyor, sonra ürünü hepsiburadadan aldığım için toplamda 45-50 günlük bir sürede para iademi alıp mi note 3 alıp ghost screen olur mu derdi olmayan bir hayata yelken açtım, evo ya pek bulaşmamak lazım sorun yaşayan çok daha da hasar verip gönderilen cihazları da duyduk.

Oyla:

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Dsi panel diyor sanırım sıkıntı yaşarmıyım hocam
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Jdi panel candır :)) lg olmadığı sürece şu an için bir sorun yok.

Oyla:

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Peki panel degisimi yapilirken paneli kasadan nasil ayiriyorlar. Telefon gittigi gibi geri geliyormu? Sonucta telefonu komple sokuyorlar. Ekrani neyle nasil yapistiriyorlar. Ayni sekilde arka kapak nasil yapistiriliyor. Telefonu gonderip darmadagin geri almakta var isim ucunda. Delta servis bu konuda nasil?

Gonderip degisim yaptiranlardan yorum alabilir miyiz?

Oyla:

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Peki panel degisimi yapilirken paneli kasadan nasil ayiriyorlar. Telefon gittigi gibi geri geliyormu? Sonucta telefonu komple sokuyorlar. Ekrani neyle nasil yapistiriyorlar. Ayni sekilde arka kapak nasil yapistiriliyor. Telefonu gonderip darmadagin geri almakta var isim ucunda. Delta servis bu konuda nasil?

Gonderip degisim yaptiranlardan yorum alabilir miyiz?

Geldiğinde ilk izlenim güzeldi her şeyi ile. Ancak karanlık ortamda baktığımda dokunmatik tuşların orda kenarlardan ışık sızması vardı. Durumu delta servis yetkilisi ile görüştüm ve yeniden göndermemi istedi. Tekrar gönderdim ve bu sefer her şey harikaydı. Hem jdi panel takılmıştı hem de ışık sızması yoktu. İlk geldiğinde tekrar lg panel takılmıştı..

Oyla:

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
telefonu garantiye gönderdim not olarak jdi panelle değiştirilmesini istedim jdi panelde ghost screen soru olmuyor demi ben hiç duymadım. Bir daha bu sorunla karşılaşmak beni telefondan soğutur açıkçası

Oyla:

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
telefonu garantiye gönderdim not olarak jdi panelle değiştirilmesini istedim jdi panelde ghost screen soru olmuyor demi ben hiç duymadım. Bir daha bu sorunla karşılaşmak beni telefondan soğutur açıkçası
Jdi panelde olmayacağını düşünüyoruz. Tabi şimdiye kadar karşılaşılmaması sebebi ile. Olmayacağı anlamına gelmiyor.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt