Haber LG G7 Fit Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyat ve teknik özellikleri

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

LG G7 Fit Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyat ve teknik özellikleri

Geçen yıl ağustos ayında IFA 2018 etkinliğinde tanıtılacak LG G7 Fit ülkemizde satışa sunuldu. İsim ve tasarım tarafında G7 ThinQ’ya benzeyen telefonun teknik özellikler tarafında ise bir hayli kıyıma uğradığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Geçen yıl ağustos ayında IFA 2018 etkinliğinde tanıtılacak LG G7 Fit ülkemizde satışa sunuldu. İsim ve tasarım tarafında G7 ThinQ’ya benzeyen telefonun teknik özellikler tarafında ise bir hayli kıyıma uğradığını söylemek yanlış olmayacaktır.

G7 Fit’in işlemci biriminde LG G6’dan hatırladığımız dört çekirdekli Snapdragon 821 yer alıyor. 32GB dahili depolamanın eşlik ettiği cihazın arka tarafında 16 megapiksel çözünürlüklü bir kamera kullanılıyor.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

LG G7 Fit ülkemize 2.650 TL fiyattan giriş yaptı. Telefonun ekran, ses ve dayanıklılık özellikleri dikkat çekiyor, fakat çok daha uygun fiyata daha güçlü ve kamera yetenekleri çok daha iyi telefonların olduğunu hatırlatalım. Alt bölümde telefonun başlıca özelliklerini yer bulabilirsiniz.

LG G7 Fit özellikleri
  • 6,1 inç büyüklüğünde (3120 x 1440 piksel) çözünürlüklü 19,5: 9 FullVision Süper Parlak IPS ekran
  • Dört Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 821 işlemci, Adreno 530 GPU
  • 4 GB LPDDR4x RAM, 32 GB /64 GB (UFS 2.1) depolama, microSD ile 2 TB’a kadar genişletilebilir hafıza
  • Android 8.1 (Oreo), LG UX arayüzü
  • 16 megapiksel arka kamera, F / 2.2 diyafram, 76 derece geniş açılı lens
  • 8 megapiksel ön kamera, 80 derece geniş açılı lens, f / 1.9 diyafram
  • Parmak izi sensörü, Özel Google Asistan düğmesi
  • Suya, toza dayanıklı (IP68), MIL-STD 810G sertifikalı (Askeri standartlarda dayanıklılık)
  • Boyutlar: 153,2 x 71,9 x 7,9 mm; Ağırlık: 160g
  • 3.5mm kulaklık girişi, 32-bit Gelişmiş Hi-Fi Quad DAC, Boombox Hoparlör, FM Radyo
  • 4G VoLTE, WiFi 802.11 ac (2,4 GHz ve 5 GHz), Bluetooth 4.2 LE, GPS, NFC, USB Type-C
  • Quick Charge 3.0 destekli 3000 mAh pil
Kaynak :

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Quad core işlemciye 2.6k vereceğime octa core max 2'e 1.7k veririm daha iyi.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
O zaman Max 2'nizi verin size 10 core Note 4 verelim :D

Katılıyorum SD 821 bu fiyattaki bir telefon için komik olmuş (bir de LG) ama SD 821 ile Max 2'nin 625'ini kıyaslamak bile mantıklı değilken, 625 daha iyidir demek pek doğru bir önerme olmadı sanki...

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
O fiyatları vermem, verene de mani olmam. :)

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
O zaman Max 2'nizi verin size 10 core Note 4 verelim :D

Katılıyorum SD 821 bu fiyattaki bir telefon için komik olmuş (bir de LG) ama SD 821 ile Max 2'nin 625'ini kıyaslamak bile mantıklı değilken, 625 daha iyidir demek pek doğru bir önerme olmadı sanki...
SD 625 bence orta seviyenin en iyi işlemcisi (700 serisi b3nce orta değil orta üst arası. Onun için 700 serisinş ortadan saymıyorum) Pil performansı, hızlılık ve stabilitelik 625den başka işlemcide yoktur.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten LG yolun sonunda huaweideki ekran yeşilliği darbesini aldıktan sonra akıllanmamış. Bunun gibi yokun sonunda pahalı yapan şirketleri hepimiz gördük. Örneğin HTC örneğin Blackberry. LG sen git televizyon üret boşver telefonu. Onu samsung fenasıyla üretiyo zaten. (Xiaomi toplama telefon saymıyorum drunk~~drunk~~drunk~~)

Kesinlikle katılıyorum...
Hocam lafımı geri alıyorum....
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Erdinçer

Xiaomi Mi Max 2™
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi Max 2
Konular
90
SD 625 bence orta seviyenin en iyi işlemcisi (700 serisi b3nce orta değil orta üst arası. Onun için 700 serisinş ortadan saymıyorum) Pil performansı, hızlılık ve stabilitelik 625den başka işlemcide yoktur.

Zaten LG yolun sonunda huaweideki ekran yeşilliği darbesini aldıktan sonra akıllanmamış. Bunun gibi yokun sonunda pahalı yapan şirketleri hepimiz gördük. Örneğin HTC örneğin Blackberry. LG sen git televizyon üret boşver telefonu. Onu samsung fenasıyla üretiyo zaten. (Xiaomi toplama telefon saymıyorum drunk~~drunk~~drunk~~)

Hocam lafımı geri alıyorum....

Bu arkadaş resmen uçmuş ama, fiyatlar ne kadar artmış ben 2018 ocak ta 1100 liraya almıştım

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6

625 orta seviyenin en iyisi midir değil midir farklı bir yerde tekrar tartışırız ancak asıl sorun SD821 amiral gemisi işlemcidir ve siz orta seviye SD625 daha iyidir diyorsunuz...

Adamlar saçma bir şekilde 2019'da son derece pahalı bir fiyata 2016 model Ferrari piyasaya sürüyor. Siz ise 2017 golf kullanıyorsunuz ve golf daha iyidir çünkü daha az yakar, hızı da bana yeter, tamir gerektirmez diyorsunuz.

Kandırıkçı

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
TuncayM
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Bu arkadaş resmen uçmuş ama, fiyatlar ne kadar artmış ben 2018 ocak ta 1100 liraya almıştım

Hiç sormayın hocam. Ben ağustos 2018de 1399'a almıştım. Uçmuş gitmiş fiyatlar. Telefon alıyoruz ama 2 öde 1 al kampanyası ile. Resmen kazık.

Üst Alt