Rom Lenovo A7000 - [Miui V8][ 6.11.17 China Developer][5.0.2] OpensProject By El7is

serkan0683

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Lenovo a7000
Konular
0
Sd kartı dahili hafiza yapabiliyormuyuz. Birde ekran parlakligini sifira getirince ekran gidiyordu yeni güncel romda bu problem devam ediyormu.

neXor

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Lenovo-A7000
Konular
0
Link.TL sorun var başka linke ekleme şansınız var mı ?

sisperdesi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Lg g2
Konular
0
Konu cok eksik daha fazla kullaniciya hitap etmek istiyoraniz turkce ve detayli bilgileri vermeniz gerekir bizim arkadaslarin sorunu burda basliyor konu acildiysa takip etmeniz gerekir sorunlari neler problemler neler dikkate almaniz gerekir sorulan sorulara cevap vermeniz gerekir. Ekran gorselleri olmasi gerekir nerelerde bug var sd kart olsun ekran parlakligi vs herseyin bilgisinin verilmesi lazim yani rom tanitimini iyi yapabilmeniz lazim

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
miui 6.9.22 ilk mesaja eklendi.

Sd kartı dahili hafiza yapabiliyormuyuz. Birde ekran parlakligini sifira getirince ekran gidiyordu yeni güncel romda bu problem devam ediyormu.
Xposed modulü ile yapılıyor. Onu konuda ayrıca paylaşırım.
Parlaklık "0" yapınca dediğiniz sorun var. Neden sıfıra getirme ihtiyacı duydunuz?
Link.TL sorun var başka linke ekleme şansınız var mı ?
Ekledim.
Konu cok eksik daha fazla kullaniciya hitap etmek istiyoraniz turkce ve detayli bilgileri vermeniz gerekir bizim arkadaslarin sorunu burda basliyor konu acildiysa takip etmeniz gerekir sorunlari neler problemler neler dikkate almaniz gerekir sorulan sorulara cevap vermeniz gerekir. Ekran gorselleri olmasi gerekir nerelerde bug var sd kart olsun ekran parlakligi vs herseyin bilgisinin verilmesi lazim yani rom tanitimini iyi yapabilmeniz lazim
Dönüş için teşekkürler. Burası hariç 4 yerde daha paylaşıyorum. Bunun 2 tanesi yabancı forumlar.
Gördüğüm kadarıyla yabancılar geri dönüşte daha etkinler. İndirme sayılarına bakınca da bu kanıtlanıyor.
Türkiyede indirme oranı bir elin parmağını geçmiyor. Haliyle etkin olamıyorsunuz.
Özellikle yabancı dilde paylaşmak zorunda kalıyorum. Kaldı ki bu işi hobi olarak yapıyorum.
Bir işim ve ailem var. Ben olmasam da yapan başka kimse yok. Benim kullanım alışkanlıklarıma göre
düzenlediğim romu sizlerde kullanasınız diye paylaşıyorum. Ücrette talep etmiyorum.
Yabancılar arasında bile doğru dürüst güncelleme veren yok. Adamlardan sürekli nasıl yaptın? Bize de öğretirmisiniz mesajları alıyorum.

Sorunlara gelince, miui uzun süredir kullanıyorum. Belki en eski kullanıcısıyım. Bu kadar stabil sürüm kullanmadım.
SD kart bizim cihaz için problem ama xposed ile çözülüyor. Onun haricinde bir sorun (Benim için) ile karşılaşmadım.
Stock romda dahili hafızayı doldurup, cihazı kullanamayanlar birde bunu denesinler bakalım.

sisperdesi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Lg g2
Konular
0
Benim sozlerimi sakin yanlis anlamayin dogru isinoz gucunuz var ama mesela yaygin bir forumda acip duzgun bir aciklama yaparsaniz kulanici kitlesi artar diye dusunuyorum zira ulkemizde de fazla mesela sd card vs sorunu var simdi yukleyen kisi bilmiyor ya da mesela sorular soruyor cevap gecikiyor yuklemekten vazgeciyor malum internetlerimizde pek duzgun olmadigi icin skintilar cikiyor. Ama isterseniz bir konu acip sizin isminizide vererek sizinde katkilarinizla kullanici kitlesini arttirabilirz. Birde turkce anlatim ve geri donusude yani sorulara cevaplarida verirsek artar vebyayginlasir diye dusunuyorum. Yani milletin karsilastigi sorunlari. Birde bu sifira aliskanlik oluyor gece kullajimlarinda onu yuzde 5 e sabitleyin yani sifir gibi gorunsede yuzde 5 olsun ekran parlakligi sorunu ortadan kaldirmis olursunuz

serkan0683

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Lenovo a7000
Konular
0
Bir defa basima geldi. Ekran parlaklığını direk kontrolsüzce sifira getirdim ve ekran gitti. Tekrar ekran parlaklığını artirmak için bayaaa ugrasmistim. Böyle bir sorunla karşılaştığım için vede baskasininda karşılaşabileceğini düşündüğüm için böyle bir problemden bahsettim.

halil.halil2000

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Halil
Cihazım
Redmi note 11
Konular
0
Yüklediğim xposed dosyalar hata verdi.
Uyumlu xposed zip dosyası paylşabilirmisiniz. Şimdiden teşekürler.:(

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek
Mak. Müh.
Konular
25
xposed için bakıyorum.

sisperdesi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
Lg g2
Konular
0
xposed için bakıyorum.
Hocam bir.iki usteki mesajimi okudunuz mu

xposed için bakıyorum.
Hocam xposed isini naptiniz sd card dahili yapabiliyor muyuz gelisme var mi rom u kurmaya cekiniyorum acikcasi bir problem ile karsilastigimda destek alamamaktan korkuyorum bu yuzden soruyorum bilgi verirseniz sevinirim ya da hangi forumda aktifseniz ordan iletisime geceyim sizinle yabanci sitelerde olabilir farketmez hangisinde aktifseniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tnrnr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
taner
Cihazım
lenovo a7000
Konular
1
merhabalar, öncelikle rom için teşekkürler a7000 telefonumda wifi problemi yaşıyorum sanırım yazılımsal bir problem bunu test etmek içinde custom rom denemek istiyorum daha sonra garantiye göndermek istesem flash tool ile yapacağım stock rom yüklemesi yeterli olur mu servis anlar mı

Üst Alt