Yardım Lastik Patladı (Bursa)

obilim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oytun
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
lastiğim payladı servis ya da önerilebilinecek önlemler yedek lastik vs. Bursada bisikletçi mi lastikçi mi ? hangisi sağlıklı?

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Allah aşkına burası bisikletçi forumu mu burası MIUI Türkiye forumu gereksiz yere konu açmayın arkadaşlar Allah aşkına burada telefonla ilgili ciddi sorunları olan arkadaşlar var siz gereksiz yere konu açarak onların konularının aşağılara inmesini sağlıyorsunuz :@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@:@

Konuyu doğru alana açmış zaten? Araba, bisiklet lastiği değil.

Oyla:

obilim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oytun
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
1
Değerli arkadaşlar scootera göre lastik satın almak almak istiyorum. 8,5" ve ya 10" kullanan varsa yorumları alabilir miyim? ayrıca dolma lastik konusu da var.

Oyla:

mrt3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
xiaomi
Konular
0
Hocam benim de ön geçen yıl, arka bir kaç ay önce patladı, önü bisikletçiye, arkayı lastikçiye 20 şer liraya taktırdım. stock lastik yerine çinden ithal edilen satın alıp taktırdım. CST kesinlikle kendi lastiğinden daha kaliteli/kalın/güvenilir. Ondan beri lastikle ilgili bir sıkıntı yaşamadım. (106 kiloyum) Kesinlikle tavsiye ederim. Elimde yedek lastikler var. Çok acil lastik lazım olursa da yardımcı olabilirim.

Dolma lastik kullanmadım ama Türkiye'nin bu meşhur çukur dolu yollarında az da olsa amortisör görevi gören şişme lastik kullanmak daha sağlıklı diye düşünüyorum. Diz eklemlerine çok yük biniyor çünkü sarsıntılarda. : /

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt