Yardım Laptopum Açılmıyor

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Arkadaşlar oyun oynarken bi an çok drop yemeye başlamıştım, bilgisayarı yeniden başlatmak istedim başlattım başlatış o başlatış bana mısın demedi, açılış ekranı geliyor boot ve kurtarma modu tuşlarının gösterildiği yer ondan sonra windowsu boot etmiyor hiç bir yazı yok simsiyah ekran. Şimdi asıl önemli yere geleyim format atayım diyorum ne boot menu açılıyor ne de kurtarma modu açılıyor, açılırken her zamanki gibi tuşlarına bastığımda tepki veriyor ama açmıyor. Açamadığımı düşünmeyin önceden çok format attım açmışlığım oldu boot menüyü veya kurtarma modunu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sorun nedir yardımcı olur musunuz

Depolama alanım dolu değildi 500gb boş yer vardı, ram 6gb i5 3.nesil. Ekran kartı AMD radeon hd 6000 2gb

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
Bir USB veya DVD ile Windows u açın kurtarmayla alakalı bir kısmı olacaktı onun, sorunlar için vs tariyordu. Onu deneyin olmazsa sıfırdan kurun. Ama oyun nasıl bilgisayar açılışına etki eder o kafamı karıştırdı.. bilgisayarda almanız gereken yedek varsa onu ayrıca söylerim
Unuttum bir de bilgisayar kapalıyken shift tuşuna basılı tutarak açın aanirim orada kurtarma tarama kısımları çıkması gerekiyor

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Bir USB veya DVD ile Windows u açın kurtarmayla alakalı bir kısmı olacaktı onun, sorunlar için vs tariyordu. Onu deneyin olmazsa sıfırdan kurun. Ama oyun nasıl bilgisayar açılışına etki eder o kafamı karıştırdı.. bilgisayarda almanız gereken yedek varsa onu ayrıca söylerim
Unuttum bir de bilgisayar kapalıyken shift tuşuna basılı tutarak açın aanirim orada kurtarma tarama kısımları çıkması gerekiyor
Hocam dediğinizi anladım fakat dediğim gibi boot menü açılmıyor açılsa hani dediğinizi usb veya cd takıp boot sıralamasını seçebilirdim, oyunu kapatıp yeniden başlattım sadece anakart problemi olabilir mi çünkü ne boot menü ne kurtarma modu açılmıyor çökmüş olmasın

Shift ile açmayı denedim ama sonuç aynı

Son düzenleme:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Minimum 8 GB hafızasi olan usb format belleği hazırlayın
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bunun gibi

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Minimum 8 GB hafızasi olan usb format belleği hazırlayın
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bunun gibi
Hocam format usbsi zaten var, boot menü açılmıyor, kurtarma modu açılmıyor, açılış ekranı geliyor windowsu boot etmiyor, bilgisayardan hiç bir şekilde yanıt gelmiyor, boot menüsü gelse zaten format atıcam. Boot sıralaması usbde olsa zaten dediğinizi yapardım

Hocam format usbsi zaten var, boot menü açılmıyor, kurtarma modu açılmıyor, açılış ekranı geliyor windowsu boot etmiyor, bilgisayardan hiç bir şekilde yanıt gelmiyor, boot menüsü gelse zaten format atıcam. Boot sıralaması usbde olsa zaten dediğinizi yapardım
Açıklamada belirttim, yukarıdaki yorumda da belirttim

Kaan_M

°¯\_(ツ)_/¯°
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci
Konular
56
Bios üzerine girilmemesi çok garip. Diski çıkarıp Usb takıp çalıştırmayı dener misiniz?

Fataldose

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergin
Cihazım
Mi 10T Pro
Meslek
Mobile Software
Konular
0
40 sn boyunca power tuşuna basılı tutar mısın tepki verecek mi?

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Crack oyunları kimse bedavaya sunmaz giggle~~

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Crack oyunları kimse bedavaya sunmaz giggle~~
Dediğim gibi torrent veya crack hiç indirmedim steam üzerinden oynarım

Bios pilini çıkarıp takmayı denediniz mi ?
Hocam bios pili çıkarılabilen türden değil diğer tür bu ismini unuttum

Deneyeceğim

Bios üzerine girilmemesi çok garip. Diski çıkarıp Usb takıp çalıştırmayı dener misiniz?
Deneyeceğim, aynen öyle biosa girilmiyor gerçekten çok garip

Yok hocam zaten 10sn sonra basılı tuttuğumdan dolayı kapatıyor tekrar kendini

İki tanw disk var biri ssd biri de hdd ikisinide çıkarıyorum hocam işimizi garantiye alalım

Son düzenleme:
Üst Alt