Soru L1 Rom Mevcut Mu ?

• Konbuyu başlatan Synx
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 754

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Netflix 'in L1 sertifikasına uygun olan bir rom var mı ?

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Oncelikle siz hangi romu kurmayi dusunuyorsunuz

Hocam 4 tane rom denedim ilk bu işleme baktığımda RevOs 11 kullanıyordum ve kullanmak istediğim tek romda o pil performansından ötürü fakat onda L3 görünce farklı romlar denedim Masik - EUBeta - MMX - MiRoom hepsinde L3 ne yazık ki

Oyla:

ahmethan98

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
1
Bak guzel kardesim sen oronge fox twrpyi kur sonra bunlari yap bu telefonun aynisi benim ailemde 5 kiside var ve hepsine ben kurdum hepsindede calisti yani sana soylecegim bu suan yaninda bir telefon varsa onunla video cek gruba yukle yanlis bir islem yapiyorsan sana anlatayim yardimci olurum bu konuda illaki bir yeri yanlis yapiyorsun yoksa calisir butun dosyalari sana soyleyeyim 1- rom dosyasi 2 - k20 to mi9t olan isim degistirme dosyasi 3- magiks 20.3 veya 20.4 4- L1 patch dosyasi bunlari sirasiyla kurup yap dedigimi ama son l1 patchi kurarken dedigim adimi yap olur zaten neden olmasin ayni telefona sahibiz burada video cekmeyi unutma hadi kolay gelsin

Oyla:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Bak guzel kardesim sen oronge fox twrpyi kur sonra bunlari yap bu telefonun aynisi benim ailemde 5 kiside var ve hepsine ben kurdum hepsindede calisti yani sana soylecegim bu suan yaninda bir telefon varsa onunla video cek gruba yukle yanlis bir islem yapiyorsan sana anlatayim yardimci olurum bu konuda illaki bir yeri yanlis yapiyorsun yoksa calisir butun dosyalari sana soyleyeyim 1- rom dosyasi 2 - k20 to mi9t olan isim degistirme dosyasi 3- magiks 20.3 veya 20.4 4- L1 patch dosyasi bunlari sirasiyla kurup yap dedigimi ama son l1 patchi kurarken dedigim adimi yap olur zaten neden olmasin ayni telefona sahibiz burada video cekmeyi unutma hadi kolay gelsin

Tamamdır hocam şu an işlemleri dediğiniz gibi yapıyorum bakalım inşallah olur yanımda fazladan cihaz yok ama işlem bitince yazarım sonucu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Durum hala aynı hocam anladığım kadarıyla persist ile ilgiliymiş bir ara cihazın sensörleri bozulduğu için persistle ilgili bişeyler yapmıştım sanırım ondan dolayı olmuyor. Forumlarda yazılanlar persist değiştiği zaman bu sorun oluyormuş

Son düzenleme:
Oyla:

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Birkez persist flashladıktan sonra L1 yapmanın bir yolu yok. Aklınızda bulunsun cihazınızda sağlamkken yedeğini alın ama sakın flashlama yöntemi ile kurmayın. Twrp ya da orange fox ta restore kısmından kurun ya da terminal yardımı ile kurun. Cihazın orjinal persist dosya yedeği bile olsa flash yönetimi ile kurulduğunda kalıcı olarak silinir. Tek çare sensör bozukken bu yedeği dediğim şekilde kurmaktı. Sizin durum için bir çare yok artık bildiğim kadarıyla.

Oyla:

Synx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Mi9t
Konular
75
Birkez persist flashladıktan sonra L1 yapmanın bir yolu yok. Aklınızda bulunsun cihazınızda sağlamkken yedeğini alın ama sakın flashlama yöntemi ile kurmayın. Twrp ya da orange fox ta restore kısmından kurun ya da terminal yardımı ile kurun. Cihazın orjinal persist dosya yedeği bile olsa flash yönetimi ile kurulduğunda kalıcı olarak silinir. Tek çare sensör bozukken bu yedeği dediğim şekilde kurmaktı. Sizin durum için bir çare yok artık bildiğim kadarıyla.
Çok saçma ve sinir bozucu bir durum neden böyle bişey yaparlar ki

Oyla:
Üst Alt