Yardım KVK REZİLLİĞİ

ozgurcinarci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mı 8
Konular
6
Mi8 telefonumda görüntü gitti.bunun üzerine KVK ya gönderdim.bana kullanıcı hatası olduğunu söylediler.bende telefonsuz kalmamak adına tamam değiştirin ve çıkan ekranı bana gönderin.yasal olarak hakkımı arayacağım dedim.çikan ekrana kasıtlı olarak vurup kiriyorlar.elimde kargoya vermeden hemen öncesine ait video kanitim var.ayrica takılan ekran yan sanayi.beyaz renkler sarı görünüyor.yani sürekli okuma modu açık gibi ekran ve hassasiyet orijinal ekrandan daha kotu.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Güvenilir satıcı garantisiz telefon stratejisi izliyorum... Gerisi eziyet ve boşa verilen para demek. Geçmiş olsun...

Xiaomi, ucuz etin yahnisidir, garantisi hikaye güncellemesi rezalettir, ikisinden de uzak kalarak markayı kullanmak en mantıklı yol bana göre... ;)

Oyla:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
131
Siz hatayı kullanıcı hatası olarak kabullenip onay vererek en başta yapmışsınız zaten, geçmiş olsun.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ozgurcinarci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Mı 8
Konular
6
Siz hatayı kullanıcı hatası olarak kabullenip onay vererek en başta yapmışsınız zaten, geçmiş olsun.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tüketici hakem heyeti 6 ay sürebiliyor.bu süreçte telefonsuz kalmamak için böyle bi yol izledim.

Oyla:
Üst Alt