Anket KVK mı? Delta mı? Hangi Garantiyi Tercih Edersiniz?

Hangi yetkili servis firmasının güvencesinde bulunan cihazları almayı tercih edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    459

davut83

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
davut
Cihazım
zopo zp998
Konular
4
Ben zamanında zopo marka cihaz kullandım garantiye bakan teknik servis hiç bilindik bir firma olmadıgı halde birde telefonlarına ulaşım güçlügü çekilen firmaymış numaralarının mahkemelik oldugunu ve zopoyla anlaşmayı fes ettik dediler ve yinede gönderdigim cihazı benim hatam olmasına ragmen ücretsiz yapıp gönderdiler yani artık bilmiyorum teknik servisleremi kusur bulmak lazım yoksa cihazları onlara ithalat yolu dahi olsun üreten firmayamı suç bulmak gerek bunu bilemedim teknik servisinden cihazı aldıgı firmayla belli bir garanti anlaşması vardır üretici firma herşeyi kabul etmiyordur bence bu şekilde güçlü markalar kendini kötülüyor ithalat cihaz gönderip çünkü arkasında duran kimse yok

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Neden kvk?
iPhone ve Huawei gibi iki büyük telefon üreticisinin bile kendi ürettiği cihazlar için verdiği kurumsal garantisinin yanında teknik destek aldığı KVK ile Xiaomi konusunda daha tecrübeli olduğu sadece lafta kalan ( ne forumda ne de başka bir platformda kendileri hakkında hiç bir olumlu cevap alamadigimiz için ) Delta firmasının kıyaslanması abesle iştigalden başka bir şey değildir.
Tartışmasız KVK....

ekremkonca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Student
Konular
5

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9

senceruluhan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SENCER
Cihazım
Mİ A1
Konular
0
Merhabalar,

Daha fazla para ödeyerek, marka diye KVK garantili Mİ A1 aldım.
Aldıktan 4 ay sonra telefonum kendi kendine ekranda işlem yapmaya başladı.
KVK teknik servisine telefonumu gönderdim.
Cihaz darbeli, fiziksel hasarlı; ekran, kasa ve orta panel değişimi 640 TL fiyat çıkardılar. cihazım neredeyse yere bile düşmedi, çok titiz kullandım.
Telefonu ve markayı araştırdım ve aldım.
Çok pişmanım şu an.
Ankara'da iyi bir teknik servis önerirseniz, değerlendirmek isterim.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Merhabalar,

Daha fazla para ödeyerek, marka diye KVK garantili Mİ A1 aldım.
Aldıktan 4 ay sonra telefonum kendi kendine ekranda işlem yapmaya başladı.
KVK teknik servisine telefonumu gönderdim.
Cihaz darbeli, fiziksel hasarlı; ekran, kasa ve orta panel değişimi 640 TL fiyat çıkardılar. cihazım neredeyse yere bile düşmedi, çok titiz kullandım.
Telefonu ve markayı araştırdım ve aldım.
Çok pişmanım şu an.
Ankara'da iyi bir teknik servis önerirseniz, değerlendirmek isterim.
Hocam Ankara Kvk firması tam bir rezalet zaten daha önce ki cihazım Turkcell T60 idi 2 Defa anakart değişimi 1 defa ekran değimişi yaptılar cihaza ellerini sürmeseler daha iyi o kadar diyebilirim. Ekranda sorunlar devam ettiği için tekrar yolladım o gün bu gündür cihaz kayıp ne kargo şirketi ne de garanti firmasının umrunda oldu peşine düşmedim sebebi ise telefonun zaten ziyan olmasıydı..

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Hocam Ankara Kvk firması tam bir rezalet zaten daha önce ki cihazım Turkcell T60 idi 2 Defa anakart değişimi 1 defa ekran değimişi yaptılar cihaza ellerini sürmeseler daha iyi o kadar diyebilirim. Ekranda sorunlar devam ettiği için tekrar yolladım o gün bu gündür cihaz kayıp ne kargo şirketi ne de garanti firmasının umrunda oldu peşine düşmedim sebebi ise telefonun zaten ziyan olmasıydı..
Hocam telefon ortada yoksa. .hukuki yollara başvurup telefon parasını hatta belki daha fazlasini temin edebilirsiniz. Konu ile alakasız biliyorum ama. Hakkınızı yemesinler.

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Hocam telefon ortada yoksa. .hukuki yollara başvurup telefon parasını hatta belki daha fazlasini temin edebilirsiniz. Konu ile alakasız biliyorum ama. Hakkınızı yemesinler.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam. Hakkım haram olsun derim başka da birşey demem. Hukuki süreçle uğraşmak, zamanını beklemek vs. onun gibi bir telefon için uğraşmaya değmez doğrusu. Ben Xiaomi ile önüme bakıyorum artık. angel~~

emreerolmez

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
0
GÜZEL KARAR KVK YA GEÇİLMESİ...

Üst Alt