Yardım KVK Garanti

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Müşteri temsilcisi diye oturtmuşlar 2-3 kişiyi bir şey bildikleri yok! Oturduğum yerden sinir oldum. Beğenmediğimiz Delta bunlardan iyi hizmet veriyor. Biz boşuna mı para verip KVK Garantili cihaz aldık?!

10 Dakika "herkese girer/gider KVK" adlı parçayı dinledikten sonra nihayet bilgisiz müşteri temsilcisine ulaşabildim. Diyorum ki KVK'nın garanti şartları hakkında bilgi alacağım diyor ki bunu Xiaomi'nin müşteri temsilcisiyle görüşeceksiniz. Root, Bootloader Kilidinin Açılması, ROM Yükleme ve benzeri işlemler cihazımı garanti dışı bırakır mı? Diyor ki bunu Xiaomi ile görüşeceksiniz. Önüne iki metin koyup müşteri temsilcisi diye oturtmuşlar!

Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum, teşekkürler...

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
cepport'u aradım rom, root, bootloader açılması gibi işlemlerin cihazi kesinlikle garanti dışı bırakmayacağını söylediler...
Birde kvk garantiyi arayıp telefonunuzu nerden aldığınızı vs söyleyip sorun bakalım onlar ne cevap verecekler :)

Oyla:

YusufArslan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Arslan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
27
Birde kvk garantiyi arayıp telefonunuzu nerden aldığınızı vs söyleyip sorun bakalım onlar ne cevap verecekler :)
KVK Garantili aldım.

KVK'yi aradim onlar da içinin avilmasi vb. Durumlar olmadıkça problem olmayacagini söyledi.

Oyla:

astamiga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
3
Müşteri temsilcisi diye oturtmuşlar 2-3 kişiyi bir şey bildikleri yok! Oturduğum yerden sinir oldum. Beğenmediğimiz Delta bunlardan iyi hizmet veriyor. Biz boşuna mı para verip KVK Garantili cihaz aldık?!

10 Dakika "herkese girer/gider KVK" adlı parçayı dinledikten sonra nihayet bilgisiz müşteri temsilcisine ulaşabildim. Diyorum ki KVK'nın garanti şartları hakkında bilgi alacağım diyor ki bunu Xiaomi'nin müşteri temsilcisiyle görüşeceksiniz. Root, Bootloader Kilidinin Açılması, ROM Yükleme ve benzeri işlemler cihazımı garanti dışı bırakır mı? Diyor ki bunu Xiaomi ile görüşeceksiniz. Önüne iki metin koyup müşteri temsilcisi diye oturtmuşlar!

Bilgisi olanlardan cevap bekliyorum, teşekkürler...

Delta da benim eskisehir vatan bilgisayara verdigim telefonu malatya teknosaya gondermisti. Telefonu bulana kadar 40 takla atmistim. :)

Oyla:
Üst Alt