Alış Kutu çıkması 67W şarj cihazını nerden bulabilirim?

• Konbuyu başlatan mesutc4
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 12
  • Görüntüleme 932

fureagle

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
3
Genelde Ürün alırken ben kısaca kare kodu okutup üzerindeki seri no ile eşleşiyor mu diye bakıyorum. Arkadaşın dediği gibi orjinal diye satılanların çoğu sahte Ürün. Orjinal lerde birebir kodlar uyusuyor, sahteler de karekod Baska yazıyor adaptör üzerindeki seri kod Baska yazıyor. Ariyetten orjinallerde şarja taktığınız an turbo şarj geliyor, sahteler de 1-2 yada 3 sn gecikmeli geliyor bu durum.
1 bende 120 w turbo sarj 1 saniye sonra geliyor ama baktım adaptörle karedkod numarası uyuyor.

frkan26

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
10
1 bende 120 w turbo sarj 1 saniye sonra geliyor ama baktım adaptörle karedkod numarası uyuyor.
Yorum yapamayacağım 120w hiç kullanmadım. 18w 33w ve 67w kullandım.1 sn den fazla sürmüyorsa sorun değil kanaatimce.
Ariyetten yazmayı unutmusum sahte adaptörlerde turbo modda şarj ederken aşırı ısınıyor benim son aldığım sahte Ürün 53 dereceye kadar ısınmıstı tabi telefonu da ısıtıyor. :)

bazzrulz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mahir
Cihazım
xiaomi mi 9 se
Meslek
Broker/Owner
Konular
30
Dışarda orijinal diye satılan ürünlere aldanmayın, mümkünse de almayın, piyasada herşeyin sahtesi yapıldığı gibi bu ürünlerinde çok rahat yapılabiliyor ve anlamanız neredeyse mümkün değil.

Üst Alt