Sohbet Kürkçü dükkanına...

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
11E sadece Çin cihazı olarak var, C65'in de ekranı HD+. Ki profilinizde Redmi 12 kullandığınız yazıyor, bu iki cihazdan farkı çok yok ki. Alınca hayatında hiçbir farklılığı olmayacak.

Düşündüğün bu iki cihaz yerine düzgün bir Infinix veya Tecno cihaz alınır yurt dışı olarak. Infinix Note 40 veya Tecno Camon 30 çok daha güzel seçenekler misal.
hepsiburada öyle gözüküyor ama poco m4 5g olarak görünüyor musdi27

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
hepsiburada öyle gözüküyor ama poco m4 5g olarak görünüyor musdi27
Xiaomi'de zaten aynı cihaz olup farklı isimlerle satma olayı uzun zamandır var. İsmi farklı olsun olmasın iyi bir cihaz değil. Ayrıca 11E modeli sadece Çin cihazı, burada Xiaomi Türkiye garantili yazıyor ama inanmıyorum, ithalatçı garantili olma ihtimali var.

Her türlü kesinlikle C65 ve 11E önermiyorum. Redmi 12'den farkı yok iki cihazın. Daha düzgün 2 cihaz öneri sundum. :)

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
Xiaomi'de zaten aynı cihaz olup farklı isimlerle satma olayı uzun zamandır var. İsmi farklı olsun olmasın iyi bir cihaz değil. Ayrıca 11E modeli sadece Çin cihazı, burada Xiaomi Türkiye garantili yazıyor ama inanmıyorum, ithalatçı garantili olma ihtimali var.

Her türlü kesinlikle C65 ve 11E önermiyorum. Redmi 12'den farkı yok iki cihazın. Daha düzgün 2 cihaz öneri sundum. :)
Redmi 12 işlemcisi alev makinesi ben xiaomi dışı bir marka almam seçeneklerim belli ben onları düşünürüm ama genede sağolun hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada hangi telefon olduğunu buldum

Son düzenleme:

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
Poco M4 5G Çin cihazi Note 11E Global cihaz çünkü Epeyce M4 5G fiyatı yok ama Note 11E'nin fiyatı var
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
183
Poco M4 5G Çin cihazi Note 11E Global cihaz çünkü Epeyce M4 5G fiyatı yok ama Note 11E'nin fiyatı var
Değil, 11E Çin cihazı. TR'de ithalatçıların sattığı çok Çin cihazı var. Ayrıca 11E'de de MTK işlemci var, Dimensity 700. C65'te de MTK var ve Redmi 12'ye çok yakın işlemcisi, Helio G85. Aralarında fark yok gibi üç cihazın da. Keyfin bilir yani. :)

Fur96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi 12
Meslek
Mezun
Konular
69
Değil, 11E Çin cihazı. TR'de ithalatçıların sattığı çok Çin cihazı var. Ayrıca 11E'de de MTK işlemci var, Dimensity 700. C65'te de MTK var ve Redmi 12'ye çok yakın işlemcisi, Helio G85. Aralarında fark yok gibi üç cihazın da. Keyfin bilir yani. :)

Bilgisayarı ya da bir şey satarsam alırım 2'sinden birisini

Peki Neden Poco M4 5G Turkey diyor ama Türkiye'de yok ama Note 11E var :)

Son düzenleme:

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Bilgisayarı ya da bir şey satarsam alırım 2'sinden birisini

Peki Neden Poco M4 5G Turkey diyor ama Türkiye'de yok ama Note 11E var :)
C65 alıp hata yapmayın benim akrabamda var ekran leş gibi redmi 12 ondan daha iyi

impossible42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Cnc Operatörü
Konular
15
Bende redmi 12 kullanıyorum 2 sene gitse yeter gözüyle bakıyorum redmi alınacaksa note serisi harici alınmamalı.

Üst Alt