Yardım Kullanıma başlarken

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Dostlar merhaba, Stoya hocamın tavsiyesi ile az önce Xiaomi Mi 9T almış bulunmaktayım. Telefonu ilk aldığımda yapmam gereken bir şeyler var mı? IMEI sorgulama ve telefonun orijinal olup olmadığını anlamam için ne yapmam gerek? Forumda bir konu bulamadım varsa da özür dilerim gereksiz post açtığım için. Var ise direkt o konu linkini atarsanızda sevinirim.

İyi günler.

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Garantili cihaz olduğu için rom,root,twrp,magisk vs gibi terimlerden/işlemlerden garanti süresi boyunca uzak duracaksınız...

Bu linkleri fırsat buldukça göz gezdirin ve uygulanacak olanları/garantiyi bozmayacak olanları uygulayın..

Teşekkürler hocam, bende sizin gibi düşünüyorum. Garanti süresi bitmeden bir işlem yapmayı düşünmüyorum. Artık telefon gelince tekrar iletişime geçeriz. angel~~ handshake~~ Yes~~

Oyla:

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Garantili cihaz olduğu için rom,root,twrp,magisk vs gibi terimlerden/işlemlerden garanti süresi boyunca uzak duracaksınız...

Bu linkleri fırsat buldukça göz gezdirin ve uygulanacak olanları/garantiyi bozmayacak olanları uygulayın..

Hocam selamlar, 2 yıl oldu neredeyse. Sizin tavsiyeniz ile Mi 9T cihazını almıştım ve dediğiniz üzere garanti süresi bitene kadar ne root ne de rom yükleme gibi bir işlem yaptım. Garantisinin bitmesine artık birkaç gün var desem yeridir. Artık bir custom rom yüklemek istiyorum, tavsiye ettiğiniz bir rom var mıdır?
Konuyu hortlatıyorum umarım bir sakıncası yoktur.

Oyla:

Murad Ali

Her şeyi bilmene gerek yok, haddini bil yeter.!!
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murad Ali
Cihazım
Poco F6 Pro
Meslek
Geliştirici
Konular
192
Hocam selamlar, 2 yıl oldu neredeyse. Sizin tavsiyeniz ile Mi 9T cihazını almıştım ve dediğiniz üzere garanti süresi bitene kadar ne root ne de rom yükleme gibi bir işlem yaptım. Garantisinin bitmesine artık birkaç gün var desem yeridir. Artık bir custom rom yüklemek istiyorum, tavsiye ettiğiniz bir rom var mıdır?
Konuyu hortlatıyorum umarım bir sakıncası yoktur.

Garanti bittikden sonra Bootloader kilidini açmanız gerek o da yaklaşık 5-6 gün sürer bu sürecin sonunda rom'u tavsiye ederim.

Oyla:

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Garanti bittikden sonra Bootloader kilidini açmanız gerek o da yaklaşık 5-6 gün sürer bu sürecin sonunda rom'u tavsiye ederim.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim, bakacağım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam burada hangisini indirmeliyim? Cihazımda ki hali hazırda yüklü olan android sürümüne göre mi indirmeliyim yoksa hangisini yükleyeceğimi mi seçiyorum burada?

Ekli dosyalar

• rom.png
    rom.png
    60,6 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt