Yardım Kullanıma başlarken

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Dostlar merhaba, Stoya hocamın tavsiyesi ile az önce Xiaomi Mi 9T almış bulunmaktayım. Telefonu ilk aldığımda yapmam gereken bir şeyler var mı? IMEI sorgulama ve telefonun orijinal olup olmadığını anlamam için ne yapmam gerek? Forumda bir konu bulamadım varsa da özür dilerim gereksiz post açtığım için. Var ise direkt o konu linkini atarsanızda sevinirim.

İyi günler.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Dostlar merhaba, Stoya hocamın tavsiyesi ile az önce Xiaomi Mi 9T almış bulunmaktayım. Telefonu ilk aldığımda yapmam gereken bir şeyler var mı? IMEI sorgulama ve telefonun orijinal olup olmadığını anlamam için ne yapmam gerek? Forumda bir konu bulamadım varsa da özür dilerim gereksiz post açtığım için. Var ise direkt o konu linkini atarsanızda sevinirim.

İyi günler.
Hocam hayırlı olsun. Pişman olmayacaksınız. Bundan emin olun. Hatta şimdiden yukleyeceginiz ROM'lari felan ayarlayın

Oyla:

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125

İyi günler.
Telefonun orjinal olup olmadığını bu konudan bilgi sahibi olabilirsiniz Hayırlı olsun

Oyla:

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hayırlı olsun. Pişman olmayacaksınız. Bundan emin olun. Hatta şimdiden yukleyeceginiz ROM'lari felan ayarlayın
Teşekkür ederim öncelikle ama rom yükleme konusunda çekiniyorum biraz. Garantisini iptal ediyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen.

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Teşekkür ederim öncelikle ama rom yükleme konusunda çekiniyorum biraz. Garantisini iptal ediyor diye biliyorum. Yanlışsam düzeltin lütfen.
Delta harici ise evet garanti gider. Ben garantiyi önemsemedim kilidimi açtım hocam. Siz de açın bence hocam

Oyla:

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Delta harici ise evet garanti gider. Ben garantiyi önemsemedim kilidimi açtım hocam. Siz de açın bence hocam
Hepsiburada sitesinden aldım. Satıcı hepsiburada xiaomi Türkiye garantili yazıyordu. Neler yüklemem gerektiğine dair bir rehber var mı acaba bildiğiniz?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Roosterino Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın... Doğru tercih için clap~~

Oyla:

Roosterino

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
J7 Prime
Konular
3
Roosterino Hayırlı uğurlu olsun,güle güle kullanın...
Sağ olun hocam, memnun kalacağımdan eminim. Sayenizde... Siz vesile oldunuz bu telefonu almama, devamı içinde yardımcı olur musunuz acaba? Forum çok karışık. Ne yapmam gerek ne yapmamam gerek anlamadım tam. Rica etsem açıklayabilir misiniz?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Sağ olun hocam, memnun kalacağımdan eminim. Sayenizde... Siz vesile oldunuz bu telefonu almama, devamı içinde yardımcı olur musunuz acaba? Forum çok karışık. Ne yapmam gerek ne yapmamam gerek anlamadım tam. Rica etsem açıklayabilir misiniz?

Garantili cihaz olduğu için rom,root,twrp,magisk vs gibi terimlerden/işlemlerden garanti süresi boyunca uzak duracaksınız...

Bu linkleri fırsat buldukça göz gezdirin ve uygulanacak olanları/garantiyi bozmayacak olanları uygulayın..

Oyla:
Üst Alt