Mod Kullandığınız Magisk modülleri neler?

refikcelti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Refik
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
E-Ticaret Yönetici
Konular
12
pixel plus için redmi note8 pro kullananlar hangi modülleri kullanıyorsunuz

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Hocam mIcb mı 8 s için uygun mu
Mido için yazıyor modül açıklamasında hocam, arada bir kaç yıl fark olduğu için uygun değildir.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam wifi bonding ile gpu booster ne işe yarıyor? bu ve bunun gibi modülleri nereden indirebilirim??? her modül için böyle ne işe yaradığını belirten indirebileceğim bir site varmı? bende mi9 explorer edition (android 10, Miroom 20.7.9, magisk 20.4) var snp855 işlemci gerek varmıdır buna? bide dolby modülü hakkında bilgisi olan varmıdır acaba? bunu yüklersem pc deki gibi 7.1 özelliği mi açılıyor araç sağdan gelirse ses sağdan sola giderse soldan hesabı?

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
İkisini de kullanıyorum ben.
hocam bende mi9 explorer edition (android 10, Miroom 20.7.9, magisk 20.4)
bende şuanda viper4android yüklü ama aman aman kulaklıklarda ahım şahım bir fark göremedim bu dediğim pubg mobile için geçerli tabiiki ben pubg mobile için msi gh60 kulaklığın jak dönüştürücüyle mi9 explorer edition telefonuma taktım, ayrıyetten jblt450bt Bluetooth kulaklığımda var
benim amacım pubg mobile da sesleri daha iyi almak, uzaktan bana doğru yaklaşan araçları yada oyuncuların ayak seslerini kısmen biraz uzaktayken net ve doğru bir şekilde alabileceğim ayarları bu şekilde apk ile yapılan ufak dokunuşlar sayesinde yapmak istiyorum açıkcası, viper4android ilr oyuna girdim uzaktan arkadaşa arabayla yaklaşmasını söyledim 130 metre civarlarında aracın sesini aldım aynısını arkadaş denedi oda aynı metrelerde araç sesi aldı yani denemek istediğimi başaramadım, bu dolby digital plus işe yarar mı?
bide dolby modülü hakkında bilgisi olan varmıdır acaba? bunu yüklersem pc deki gibi 7.1 özelliği mi açılıyor araç sağdan gelirse ses sağdan sola giderse soldan hesabı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dolby tüm bt cihazlarda ve cihaz hoparlöründe ses çıkışını otomatik olarak yükselterek düzenler, Viper4 ince ayarlar gerektirir ama düzgün ayarları yaparsanız inanılmaz bir ses kalitesi verir, ayrıca kullanıcağınız ses çıkışı aygıtına göre özel ayar yapmanız gerekir örneğin bt kulaklıkta kullandığınız ayarları bir ses sisteminde kullanırsanız ses kalitesi/optimizasyonu bozulur, cihaza göre ayar yaparak önyüklemeye kaydedip hangi cihazı kullanacaksanız onun ayarlarını başlatmanız gerekir

ben viper4android+dolby+hifi+JamesDSP modüllerini farklı kombinasyonlarda denedim şuanda viper4+hifi modülleriyle devam ediyorum gayet kaliteli ses veriyor
hocam bende mi9 explorer edition (android 10, Miroom 20.7.9, magisk 20.4)
bende şuanda viper4android yüklü ama aman aman kulaklıklarda ahım şahım bir fark göremedim bu dediğim pubg mobile için geçerli tabiiki ben pubg mobile için msi gh60 kulaklığın jak dönüştürücüyle mi9 explorer edition telefonuma taktım, ayrıyetten jblt450bt Bluetooth kulaklığımda var
benim amacım pubg mobile da sesleri daha iyi almak, uzaktan bana doğru yaklaşan araçları yada oyuncuların ayak seslerini kısmen biraz uzaktayken net ve doğru bir şekilde alabileceğim ayarları bu şekilde apk ile yapılan ufak dokunuşlar sayesinde yapmak istiyorum açıkcası, viper4android ilr oyuna girdim uzaktan arkadaşa arabayla yaklaşmasını söyledim 130 metre civarlarında aracın sesini aldım aynısını arkadaş denedi oda aynı metrelerde araç sesi aldı yani denemek istediğimi başaramadım, bu dolby digital plus işe yarar mı?
bide dolby modülü hakkında bilgisi olan varmıdır acaba? bunu yüklersem pc deki gibi 7.1 özelliği mi açılıyor araç sağdan gelirse ses sağdan sola giderse soldan hesabı?

Son düzenleme:

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Ben mi 10 t pro kullanıyorum. Magisk içerisinde toplasan 20 tane uygulama görünüyor bende. Uyumlu olanlarmı çıkıyor sadece yoksa bütün modül bu kadarmı? Modüllerin hangi telefonlarda uyumlu çalıştığını görebileceğimiz bir yer var mı acaba ?

MUR55

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Ainur Narsil: Ses iyileştirme modülü(Audio ile ilgili tüm modüller buna ait)

Cloudflare:DNSyi değiştirerek 1.1.1.1 yapıyor

Dolby Atmos: Ainur Narsile destek amaçlı Motorola dolbyi

Energized Project:Reklam engellemek için mükemmel bir modül

MagiskHide:Cihazın safetynet protokolünden geçmesi için

(Diğer modüller üste yazdıklarım için destek modülleri)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-10-12-05-32-170_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-10-12-05-32-170_com.topjohnwu.magisk.jpg
    429,6 KB · Görüntüleme: 310
  • Screenshot_2021-01-10-12-05-42-237_com.topjohnwu.magisk.jpg
    Screenshot_2021-01-10-12-05-42-237_com.topjohnwu.magisk.jpg
    368,7 KB · Görüntüleme: 310

Apsintex

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çınar
Cihazım
Xaomi Redmi 9S
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
21
Ainur Narsil: Ses iyileştirme modülü(Audio ile ilgili tüm modüller buna ait)

Cloudflare:DNSyi değiştirerek 1.1.1.1 yapıyor

Dolby Atmos: Ainur Narsile destek amaçlı Motorola dolbyi

Energized Project:Reklam engellemek için mükemmel bir modül

MagiskHide:Cihazın safetynet protokolünden geçmesi için

(Diğer modüller üste yazdıklarım için destek modülleri)
Acaba bu moduller MİUİ 10 Redmi 5 Plus Cihazim ile uyumlu olur mu?

Üst Alt