Yardım Kullandığınız en stabil Global Rom

mutlurecp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
6
Merhabalar. 11.0.5 ten hiç memnun değilim. Hangi sürüme geri dönmeliyim sizce ?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Merhaba hocam, Global Stabil romlar mümkün olan en stabil hallerinde yayınlanır, kullandığınız sürümden memnun değilseniz daha önce memnun olduğunuz sürüme dönebilirsiniz.

Oyla:

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
-Android arayüzü ve akıcılığı mükemmel bir rom arıyorsan Pixel Experience Plus Fan edi.
-Yok illa miui devam dersen de miui v11.0.5.0 eu sürümü güzel çalışıyor, tek sorunu yani benim gördüğüm hava durumu uygulamasına konum girince bir daha uygulama açılmıyor, başka bir sorunu yok.
-Eğer bunları beğenmez isen globe rom builder ile kendine uygun romu özelleştirerek kullanabilirsin. Bunda sorunla karşılaşmadım. Bildirim modunu da indirip kullanabilirsin. Çok güzel bir özellik.
Tavsiyem rom builderdan kendine özel romu oluşturmandır.

Dümdüz eu sürümü bu sürümde önceki eu sürümlerine göre kendini düzeltmiş.
Saf android tek sorunu pil tüketimi eu romalara göre daha hızlı
Bu eu rom üzerine kurulan özelleştirilebilir rom oluşturucu. En uzun süre bunda kaldım.

Son düzenleme:
Oyla:

Powerst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Redmi note 6 pr
Konular
15
-Android arayüzü ve akıcılığı mükemmel bir rom arıyorsan Pixel Experience Plus Fan edi.
-Yok illa miui devam dersen de miui v11.0.5.0 eu sürümü güzel çalışıyor, tek sorunu yani benim gördüğüm hava durumu uygulamasına konum girince bir daha uygulama açılmıyor, başka bir sorunu yok.
-Eğer bunları beğenmez isen globe rom builder ile kendine uygun romu özelleştirerek kullanabilirsin. Bunda sorunla karşılaşmadım. Bildirim modunu da indirip kullanabilirsin. Çok güzel bir özellik.

Bu eu rom üzerine kurulan özelleştirilebilir rom oluşturucu. En uzun süre bunda kaldım.
Cevabımı güncelledim bu şekilde değişti fikrim

Oyla:

mehmetali9393

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
3

Şuan bu romu kullanıyorum çok stabil akıcı şarj süresi gayet iyi miui ara yüzüne alıştıktan sonra aosp Romlara alışmak zaman alıyor ama bende poco launcer ve simge paketi ile sorunu çözdüm kesinlikle pixel Rom plus öneririm miui rom olarak bundan daha stabili bence asla çıkmayacak ayrıca agni kernel ile şarj sorunu ortadan kalkıyor eu romda aldığım ekran sürelerini pixel romda da almaya başladım

Oyla:

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Mi-globe candır. Gereksiz uygulamalar yok. Bildirim fixi saatin altında, ekstradan 5 renkli güç menüsü flaşlıyorum. Bir de debloat çekiyorum. Miss gibi tertemiz kullanıyorum.

İsteyenler için aroma installerli debloat zipini de ekliyorum buraya. Twrp ile flaşlayın ve aroma installer ile silmek istediklerinizi seçin

Ekli dosyalar

• 5_renkli_genisletilmis_guc_menusu.zip
    214,2 KB · Görüntüleme: 0
  • MIUI_Debloater_AROMA.zip
    5,2 MB · Görüntüleme: 36
Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Mi-globe candır. Gereksiz uygulamalar yok. Bildirim fixi saatin altında, ekstradan 5 renkli güç menüsü flaşlıyorum. Bir de debloat çekiyorum. Miss gibi tertemiz kullanıyorum.

İsteyenler için aroma installerli debloat zipini de ekliyorum buraya. Twrp ile flaşlayın ve aroma installer ile silmek istediklerinizi seçin
Gereksiz uygulamalar yok demişsiniz... Debloat ne yapıyor o zaman, neleri kaldırıyor?

Oyla:

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular
10
Gereksiz uygulamalar yok demişsiniz... Debloat ne yapıyor o zaman, neleri kaldırıyor?

Bana gereksiz gelen şeyler var. Misal xiaomi sim etkinleştirme. Her rom kurulumdan sonra habire sms atıp faturayı kabartıyor. Sen benim debloatı kullan bolca dua edersin :)

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bana gereksiz gelen şeyler var. Misal xiaomi sim etkinleştirme. Her rom kurulumdan sonra habire sms atıp faturayı kabartıyor. Sen benim debloatı kullan bolca dua edersin :)
Ben SMS ve Çağrı yedeklerini de, cihazımı bul'u da kullanıyorum. :)

Oyla:
Üst Alt