Soru Kullandığınız Bildiğiniz AOSP Android 10 Rom var mı?

aslanalperh

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
15
Arkadaşlar kullandığınız bildiğiniz "BUGsız" bir AOSP Rom var mı? Nedense stock android'e sarmış durumdayım. :D Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Dalga geçmemiştir diye umalım artık :) Hocam siz aslında Mi 9 Se bölüm sorumlusu falan olman lazım. Bunun için başvuru yapmalısın bence. Bu forumu kullananların(mi 9 se bölümü) hiçbirisi buna karşı çıkacağını zannetmem.
Uygun görselerdi yaparlardı hocam çoktan bence. Böylede 9 SE bölümünü aktif tutmak için elimden geleni yaparım sıkıntı yok. :)

Oyla:

SametC

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet Çelik
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
3
Şu an tüm romlarda sabit hatalar var. 48 mp, parmak izi, kavisli ekranda piksel kaymaları ve tipik arayüz hataları var. Sebebi ise vendor ve kaynak kodları. Miui daha çok hatalı. Kaldı ki aosp romlar nasıl düzgün olsun? Cihazın romları bakımından kötü olmasının sebebi bataryası değil. Zira ortalama 6 saat ekran açık süresi veriyor ki çoğu telefon bu sürenin altında. Xiaomi'nin diğer telefonları 4000 mAh ve üstü bataryaya sahip olmalarına rağmen ekran süreleri Mi 9 SE den daha düşük. Cihazın rom kıtlığı Miui ile alakalı. Şu an EU betaya geçerseniz çoğu sorun düzelmiş. Xiaomi baştan vendor güncelliyor diye yorumlar var etrafta. Ne kadar doğru bilemiyorum. İnşAllah yakın zamanda düzelir.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt