Rom Kullandığım En İyi (Stock-Custom) Rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1K
  • Görüntüleme 38K

spawn34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
S.P.A.W.N
Cihazım
sweet
Konular
2

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6
Birazda hype deneyelim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-09-11-13-05-30-708_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-09-11-13-05-30-708_com.android.settings.jpg
    354,4 KB · Görüntüleme: 31

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
hocam ben konuyu açtığımda eklediğim romu kullanıyorum çok da memnunum aslında özelleştirmenin bol olduğu romları seviyorum rebornu merak etmiştim onda da özelleştirme bol bildiğim kadarıyla
MIUImix kadar yok sanırım hocam ama ihtiyaç olan her şey var :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu Salmaan'ın CharlieOS V2 1.0.8.0 Android 14 sürümü gelecek hocam onu merak ediyorum ben :)
Birazda hype deneyelim

Sen nabtin hocam, wifi sorunlari devam ediyor len denemeyi düşünmüyor musun rebornu ya da bana attığın 14.0.9 u:)

Hangi rom için soruyorsun hocam?
Wifi sorunu kafasına göre takılıyor. Bazen yapıyor bazen yapmıyor :D Üşendim bıraktım öyle :)

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6
MIUImix kadar yok sanırım hocam ama ihtiyaç olan her şey var :)

Bu Salmaan'ın CharlieOS V2 1.0.8.0 Android 14 sürümü gelecek hocam onu merak ediyorum ben :)

Wifi sorunu kafasına göre takılıyor. Bazen yapıyor bazen yapmıyor :D Üşendim bıraktım öyle :)
Miuimix sürüm?

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
joker80 Lucas.Rintaro spawn34
Değerli hocalarım, konu biraz sohbete dönük olmaya mı başladı yoksa ben mi yanlış düşünüyorum? Kimseyi yargılamıyorum fakat size de garip gelmeye başlamadı mı? Forumumuzda ayrı bir şekilde zaten sohbet konusu mevcut. Bu sohbet orada dönse kimse rahatsız olmaz diye düşünüyorum. Mesela konuyu açan kişi kullandığı ROM'un çok iyi olmasından bahsetmiş ve önermiş. Buna benzer konularda en fazla 80-100 arası mesaj olur ve konuya yeni gelen kullanıcılar o 100 mesaj arasından istediği mesajı bulmakta zorlanmaz. 1000'e yakın cevapta birisinin kullandığı, önerdiği ROM'u bulmak gerçekten zor iş. Eğer yaklaşımımı az da olsa anladıysanız Sohbet Köşesi konumuzdan hangi ROM'un daha iyi olduğunu istediğiniz kadar tartışabilirsiniz.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 10
Konular
6
joker80 Lucas.Rintaro spawn34
Değerli hocalarım, konu biraz sohbete dönük olmaya mı başladı yoksa ben mi yanlış düşünüyorum? Kimseyi yargılamıyorum fakat size de garip gelmeye başlamadı mı? Forumumuzda ayrı bir şekilde zaten sohbet konusu mevcut. Bu sohbet orada dönse kimse rahatsız olmaz diye düşünüyorum. Mesela konuyu açan kişi kullandığı ROM'un çok iyi olmasından bahsetmiş ve önermiş. Buna benzer konularda en fazla 80-100 arası mesaj olur ve konuya yeni gelen kullanıcılar o 100 mesaj arasından istediği mesajı bulmakta zorlanmaz. 1000'e yakın cevapta birisinin kullandığı, önerdiği ROM'u bulmak gerçekten zor iş. Eğer yaklaşımımı az da olsa anladıysanız Sohbet Köşesi konumuzdan hangi ROM'un daha iyi olduğunu istediğiniz kadar tartışabilirsiniz.
En iyi olarak belirttiğimiz veya kullanarak deneyimledigimizi öneri ayrıca bilgi paylaşımı olarak yazıyorum diye düşünüyorum kendi adıma. Bu konuda bu kadar hassas iseniz tüm forumdaki diğer konulara bakarsanız genelde konu dahilinde sohbet edilebiliyor, eğer forum açısından sorun ise diğer konulardaki yazışmalarada hassas davranmanızı rica ederim.

Marcolomboss

Angerfist 👊
Yönetici
Destek Ekibi
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
RedmiNote11Pro
Meslek
Motosiklet Ustası
Konular
18
En iyi olarak belirttiğimiz veya kullanarak deneyimledigimizi öneri ayrıca bilgi paylaşımı olarak yazıyorum diye düşünüyorum kendi adıma. Bu konuda bu kadar hassas iseniz tüm forumdaki diğer konulara bakarsanız genelde konu dahilinde sohbet edilebiliyor, eğer forum açısından sorun ise diğer konulardaki yazışmalarada hassas davranmanızı rica ederim.
Dediğim gibi, bu sadece kendi önerim ve yaklaşımım. Diğer yönetici hocalarım ne şekilde nasıl düşünüyor bilemiyorum.

Üst Alt