Rom Kullandığım en iyi rom

• Konbuyu başlatan crop
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 211
  • Görüntüleme 8K

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Romu yüklüyoruz recovery den çıkmadan format data (yes) diyoruz ve aciyoruz
Android 14 romlarda invalid arquement hatası veriyor o yüzden recovery açıp tekrar format data yapmayı öneriyorlar

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
şimdi sistemi açtım ama romun kurulum ekranına girince reboot edip recovery'e atıyor hocam. öncesinde miui 14 kurulu fastboot stable rom mu yüklü olmalı?
Hocam sizin cihazınız hindistan yüksek ihtimal kernel flashlamanız lazım.

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Bu romu kullanmanızı tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir rom şarj ve stabilite çok iyi 10 gündür kullanıyorum hiç sorun yaşamadım telefonum Redmi not 10 pro 256 gb.

Hocam rom mail, banka gibi uygulamalar için güvenlimi. Bu uygulamaların güvenliğini nasıl sağlıyorsun

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Bende global miui 13 romuna kernel attım electro kenrel xda da sürekli kernel deneyen ve benim gibi global rom kullanan biri en fazla bu kernelde ekran süresi aldığını söylemişti umarım bana da fayda eder şuan custom rom kuramam emulatir oyunları indirdim 70 gb ve yedekliycek yerim yok yoksa son sürüm eu rom denemek istiyorum

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Bende global miui 13 romuna kernel attım electro kenrel xda da sürekli kernel deneyen ve benim gibi global rom kullanan biri en fazla bu kernelde ekran süresi aldığını söylemişti umarım bana da fayda eder şuan custom rom kuramam emulatir oyunları indirdim 70 gb ve yedekliycek yerim yok yoksa son sürüm eu rom denemek istiyorum
Eskiden MIUI 12 ve 13 custom MIUI romlar kasıyordu. MIUI 14 ile düzelmişti bu. Şu an nasıl acaba?

Alperen24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
45
Eskiden MIUI 12 ve 13 custom MIUI romlar kasıyordu. MIUI 14 ile düzelmişti bu. Şu an nasıl acaba?
Hocam benim düşüncem MIUI 14 orijinali zaten çok hızlı bir rom değil yani animasyonlari akıcı fakat uygulama açma vs çok iyi degil

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
MIUI 14 14.0.9 kullanıyorum cihazım sweetin. Kernel olarak ElectroKernel ile yağ gibi cihaz. Şarj süreside mukemmel

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
MIUI 14 14.0.9 kullanıyorum cihazım sweetin. Kernel olarak ElectroKernel ile yağ gibi cihaz. Şarj süreside mukemmel
Tesadüf bende elektro kernel atmıştım ama miui 13.0.5 var bende eu roma geçmeyi düşünüyorum

Üst Alt